Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2022

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2022
Zdroj | IMDb
Michal Spiegel
Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2022
Zdroj | IMDb
Zdroj | IMDb

Aj v septembri 2022 sme si pre vás pripravili tipy na filmy na streamovacích službách HBO Max, Netflix, Disney+, Apple TV+ a Amazon Prime Video.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou

Blonde

Netflix – 23. september

Očakávaná životopisná novinka od Netflixu o ikonickej herečke Marilyn Monroe. Film sa zameria na jej vnútorný svet. Hlavnú úlohu si zahrala kubánska herečka Ana de Armas a o hudobnú stránku sa postaralo vynikajúce duo Nick Cave a Warren Ellis.

Elvis

HBO Max – 2. september

Vizionársky, na Oscara nominovaný režisér Baz Luhrmann veľkolepo zachytáva dvadsať rokov života a hudobnej kariéry Elvisa Presleyho vo svetle jeho komplikovaného vzťahu s tajomným manažérom Tomom Parkerom. Film pozerá na hudobnú legendu a jej vzostup na výslnie očami Parkera, aby nám priblížil ich vzťah aj morálne, kultúrne a spoločenské zmeny, ktoré počas niekoľkých desaťročí formovali Ameriku.

Goodnight Mommy

Amazon Prime Video – 16. september

Pokiaľ máte náladu na niečo strašidelné, potom dajte určite šancu tejto mysterióznej novinke na Amazon Prime Video. V hlavnej úlohe si zahrala Naomi Watts ako matka, ktorá podstúpila plastickú operáciu tváre. Po tom, čo sa jej synovia vrátia domov, začnú si všímať, že sa nespráva tak, ako predtým.

Obi-Wan Kenobi: A Jedi’s Return

Disney+ – 8. september

Z filmovej tvorby na Disney+ sa diváci dočkali filmu o seriáli Obi-Wan, ktorý mal premiéru tento rok na streamovacej službe. Film ukáže cestu návratu Obi-Wana a Dartha Vadera a zároveň hercov Ewana McGregora a Haydena Christensena, ktorí si postavy po rokoch zahrali.

Sidney

Apple TV+- 23. september

Dokumentárny film o ikonickom hercovi, filmárovi a bojovníkovi za ľudské práva Sidney Poitierovi. Apple TV+ prinesie dokument o vynikajúcom hercovi, ktorý produkovala Oprah Winfrey.

Obsah pokračuje pod reklamou

The Greatest Beer Run Ever

Apple TV+ – 30. september

Na Apple TV+ koncom septembra pristane zaujímavý film z vojenského prostredia. Chickie, ktorého stvárnil Zac Efron, chce podporiť kamarátov, ktorí bojujú vo Vietname. Rozhodne sa im osobne doviezť americké pivo.