Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Po seriáloch tento mesiac prinášame aj náš pravidelný článok o tipoch na filmy na streamovacích službách HBO Max, Netflix, Disney+, Apple TV+ a Amazon Prime Video.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Girl in the Picture

Netflix – 6. júl

IMDb – 7,4/10

ČSFD – 81 %

Netflix a jeho dokumentárne kriminálne príbehy sú väčšinou zárukou kvality. Výnimkou nie je ani novinka Girl in the Picture o žene, ktorá po smrti zanechá syna a muža, ktorý má byť jej údajný manžel. Všetko je však nakoniec inak.

Gray Man

Netflix – 22. júl

IMDb 

ČSFD 

Hviezdne obsadený triler s Ryanom Goslingom a Chrisom Evansom sa pozrie na príbeh bývalého agenta CIA, ktorý teraz pracuje ako profesionálny zabijak. Behom misie však zistí, že vyslaný tým, ktorý ho má zachrániť, ho chce v skutočnosti zabiť.

House of Gucci

HBO Max – 17. júl

IMDb – 6,6

ČSFD – 70 %

Výborný film o klane rodiny Gucci je inšpirovaný skutočným príbehom impéria talianskeho módneho domu. Tri desaťročia rodinnej histórie, v ktorej nechýbajú láska, zrada, dekadencia, pomsta ani vražda, skladajú dokopy mozaiku toho, čo všetko so sebou nesie slávna značka Gucci.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022

Operation Mincemeat

HBO Max – 3. júl

IMDb – 6,6

ČSFD – 55 %

Pokiaľ skôr preferujete vojnové filmy, potom je tu novinka Operácia Mincemeat. Tá bola jedným z kľúčových krokov na dlhej ceste spojencov k víťazstvu. V roku 1943 spojenci začínajú prípravy na inváziu do Francúzska a oslobodenie Európy, ale jeden problém stále pretrvával. Ako môžu ochrániť svoje invázne sily pred ničivou prevahou nemeckej armády? Film, inšpirovaný skutočným príbehom jednej z najnepravdepodobnejších misií druhej svetovej vojny.

Spider-Man: No Way Home

HBO Max – 31. júl

IMDb – 8,3

ČSFD – 83 %

Najúspešnejší film zo série Spider-Man. Po prvýkrát vo filmovej histórii sa Spider-Man ocitá bez svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí.

The Sea Beast

Netflix – 8. júl

IMDb – 7,1

ČSFD – 68 %

Tento mesiac si dáme aj jeden tip na film pre mladšieho diváka. Novinka The Sea Beast rozpovie príbeh námorníka Jacoba, ktorý sa rozhodne zastaviť tyranského kapitána a zachrániť tak unesené dieťa. Jeho spojencom sa nečakane stane morská príšera.