Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2023

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2023
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2023
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Prvý mesiac v novom roku ponúka viacero filmových noviniek, ktoré sa oplatí pozerať na streamovacích službách.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Pamela, a Love Story

Netflix – 31. január

Intímny portrét jednej z najznámejších herečiek Pamely Anderson. Tento dokumentárny film sleduje trajektóriu života a kariéry od dievčaťa z malého mesta po herečku, aktivistku a milujúcu matku.

2

Ruido

Netflix – 11. január

Júlia je matkou – alebo skôr jednou z mnohých matiek, sestier, dcér, kolegýň, ktorých životy zničilo rozšírené násilie v krajine. Júlia hľadá svoju dcéru a pri svojom hľadaní sa bude preplietať cez príbehy a zápasy rôznych žien, ktoré stretne.

3

Shotgun Wedding

Amazon Prime Video – 27. január

Romantická akčná komédia plná známch hereckých mien – Josh Duhamel, Jennifer Lopez a Jennifer Coolidge si zahrali vo filme o bláznivej svadbe, ktorú napadne skupina zločincov.

4

The Menu

Disney Plus – 3. január

Mladý pár cestuje na vzdialený ostrov, aby zažil exkluzívny gastronomický zážitok, kde šéfkuchár pripravil bohaté menu s niekoľkými šokujúcimi prekvapeniami. Komediálny horor poteší originálnym scenárom a skvelým hereckým obsadením.

5

The Pale Blue Eye

Netflix – 6. január

Rok 1830, behom studenej noci je objavené telo mladého kadeta, ktorému chýba srdce. Sledujeme príbeh Augustusa Landora, uznávaného detektíva, ktorý má prípad vyšetriť. V hlavnej úlohe sa objaví výborný Christian Bale.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

You People

Netflix – 27. január

Čo je to láska v dnešnej dobe? Kultúrne rozdiely, spoločenské zmeny a generačné rozdiely. Aj tieto témy bude riešiť nová komédia s Jonahom Hillom v hlavnej úlohe.