Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2022

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2022
Zdroj | IMDb
Michal Spiegel
Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2022
Zdroj | IMDb
Zdroj | IMDb

Ani tento mesiac nemôže chýbať náš pravidelný článok o tipoch na filmy na streamovacích službách HBO Max, Netflix, Disney+, Apple TV+ a Amazon Prime Video.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou

Day Shift

Netflix – 12. august

IMDb – 6,2/10

ČSFD – 68 %

Akčná sci-fi komédia s Jamie Foxxom v hlavnej úlohe, ktorý si zahral starostlivého otca, ktorý oficiálne čistí bazény, no v skutočnosti loví a zabíja upírov. To všetko pod taktovkou Medzinárodnej únie lovcov upírov. 

Lightyear

Disney+ – 3. august

IMDb – 5,8/10

ČSFD – 70 %

Milovníci animovanej série Toy Story sa dočkali samostatného príbehu o jednej z kľúčových postáv – Buzzovi Lightyearovi. Spolu s jeho tímom musia na intergalaktickej misii čeliť zlému Zurgovi a jeho poslušnej armáde robotov.

Prey

Disney+ – 5. august

IMDb – 7,2/10

Obsah pokračuje pod reklamou

ČSFD – 74 %

Na Disney+ nájdete aj všetky filmy zo série Predátor. Od 5. augusta si navyše môžete pozrieť nový film z tejto série, ktorý sa zameria na pôvod predátora a na svet národa Komančov 300 rokov pred udalosťami pôvodných filmov.

Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

Netflix – 24. august

IMDb 

ČSFD 

V našom prehľade samozrejme nemôže chýbať ani dokumentárny film, tentokrát o priekopníkovi v oblasti moderných technológií Johnovi McAfee, ktorý viedol dostatočne kontroverzný život, žil na úteku a ktorý nedávno zomrel.

Samaritan

Amazon Prime Video – 26. august

IMDb 

ČSFD 

Mladý chlapec si uvedomí, že známy superhrdina, o ktorom sa predpokladalo, že zmizol po epickej bitke, ku ktorej došlo pred 20 rokmi, je v skutočnosti v jeho blízkosti. Pokiaľ obľubujete filmy o superhrdinoch, nenechajte si ujsť túto novinku, v ktorej hrá aj Sylvester Stallone.

Obsah pokračuje pod reklamou

Thirteen Lives

Amazon Prime Video – 5. august

IMDb – 7,8/10

ČSFD – 86 %

Pred štyrmi rokmi uviazlo 12 chlapcov spolu so svojim trénerom v jaskyni v Thajsku. Dôvodom boli monzúnové dažde, ktoré dvihli hladinu vody a zabránili sa z jaskyne dostať. Po 18 dňoch sa ich podarilo vyslobodiť počas náročnej záchrannej operácie, ktorú sledoval celý svet. Ron Howard priniesol kvalitné filmové spracovanie tejto udalosti.