Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tomáš Kuník - Búrame mýty o elektromobiloch?! | TECHTALKS

Tomáš Kuník - Búrame mýty o elektromobiloch?! | TECHTALKS
TECHBOX
Tomáš Kuník - Búrame mýty o elektromobiloch?! | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s našim spolupracovníkom a nadšencom elektromobility Tomášom Kuníkom. Tomáš zároveň pracuje v úspešnej spoločnosti ejoin, pre slovenského výrobcu nabíjacích staníc nielen pre elektromobily. Má elektromobilita budúcnosť? Pozrite sa s nami do sveta elektromobility a na najväčšie mýty o elektromobilite!

Tomáš Kuník pracuje v úspešnej slovenskej spoločnosti, ktorá vyrába nabíjacie stanice nielen pre elektromobily ejoin. Tomáš je zároveň nadšenec elektromobility, ktorý naplno používa elektromobily už niekoľko rokov a navyše spolupracuje aj s našim portálom TECHBOX.sk.

Pýtali sme sa, ako sa darí ejoinu v silnej konkurencii a spoločne sme búrali mýty o elektromobiloch. Mnohí totiž stále elektromobil považujú za vysoko nekomfortný automobil s krátkym dojazdom či dlhým nabíjaním. Ako je to v skutočnosti?

Pozrite si

Dacia Spring Electric – konečne elektromobil dostupný (takmer) pre každého

Ak vás elektromobilita zaujíma, rozhodne si vypočujte náš nový TECHTALKS s Tomášom Kuníkom a moderátorom Romanom Calíkom.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Tomášom Kuníkom z ejoin a TECHBOX, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.