Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Titánové smart hodinky od Huawei sú teraz až o takmer polovicu lacnejšie!

Titánové smart hodinky od Huawei sú teraz až o takmer polovicu lacnejšie!
Michal Sobek
Titánové smart hodinky od Huawei sú teraz až o takmer polovicu lacnejšie!

Na trhu je veľa pekných a prémiových smart hodiniek, ktoré doslova rozžiaria vaše zápästie. Môžu za to kvalitné materiály a práve takými sú aj smart hodinky od Huawei, konkrétne model GT2 Pro. Aktuálne sú takmer až o polovicu lacnejšie.

Už na prvý pohľad zaujmú svojim dizajnom. Samotné telo má priemer 46 mm, takže je skôr určené na mužské zápästie. Hlavnú úlohu tu hrá titán, zadná strana je z keramiky, displej kryje odolné zafírové sklo a remienok je z kvalitnej kože, resp. z gumy. Jeho šírka je štandardných 22 mm, takže ani s výmenou nebude problém. Hmotnosť je teda príjemných 52 gramov a nechýba certifikácia 5 ATM.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samotný displej má 1,4-palca s rozlíšením 454 x 454 pixelov. Je typu AMOLED, takže sa môžete spoľahnúť na žiarivé farby, skutočné zobrazenie čiernej aj skvelú čitateľnosť na priamom slnku. Hodinky majú vlastný operačný systém LiteOS. Je jednoduchý a prehľadný a dokonca nechýba ani pár doinštalovateľných aplikácií. Zobrazia sa vám aj notifikácie, ale bez smajlíkov a možnosti na nich reagovať. Hodinky majú vstavaný mikrofón aj reproduktor a bez problémov si cez nich zavoláte.

Neboli by to správne smart hodinky, keby nedokázali merať množstvo športových aktivít aj pomocou vstavaného GPS modulu. Okrem toho vám zmerajú tep, okysličenie krvi, stres, spánok a mnohé ďalšie parametre. Batéria má kapacitu 455 mAh, čo podľa výrobcu stačí na 14 dní používania. Potom ich dobijete akoukoľvek bezdrôtovou nabíjačkou.

Pozrite si

Nové hodinky Huawei Watch GT2 Pro zvládnu aj výstup na Chopok

Pri uvedení na trh bola cena smart hodiniek Huawei Watch GT2 Pro 299 eur, čo je vzhľadom na použité materiály pochopiteľná suma. Aktuálne ich ale viete zohnať už za 159 eur, čo je úspora 141 eur alebo aj 47 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.