Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tisíceurový soundbar s Dolby Atmos od LG teraz kúpite takmer za polovicu

Tisíceurový soundbar s Dolby Atmos od LG teraz kúpite takmer za polovicu
Zdroj | LG
Števo Porubský
Tisíceurový soundbar s Dolby Atmos od LG teraz kúpite takmer za polovicu
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Nie je nič lepšie ako si vylepšiť priemerný alebo často i podpriemerný zvuk televízora, a to aj tých drahších kúskov. Chcete to vyskúšať? Za super cenu sme objavili zaujímavý soundbar od LG s podporou Dolby Atmos a výkonom 420 W. Teraz je lacnejší o vyše 43 %!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | LG

LG GX patrí k tým lepším soundbarom, o čom svedčí nielen jeho pôvodná cena, ale hlavne výbava. GX je 3.1-kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom, ktorý je zároveň vybavený aj Bluetooth 4.0. Toho je škoda, Bluetooth 5.0 by potešilo viac, no ak nemáte veľký byt či dom, je to v poriadku. Väčšou nevýhodou

Soundbar je zaujímavý ja svojim dizajnom. Na stenu sa montuje vertikálne, po výške. Tak isto sa kladie aj prípadne na TV skrinku pod televízor, na špeciálny stojan, ktorý je v balení.

Zdroj | LG

Celkový výkon soundbaru s 8 meničmi výrobca udáva na 420 W. Do tohto výkonu sa však počíta aj 220 W subwoofer To je dostatok aj na ozvučenie veľkej obývačky. Veľkým plusom je podpora priestorového zvuku Dolby Atmos, ale aj DTS:X či Hi-REas Audio, no o vylepšenie aj slabšieho zdroja zvuku sa postará technológia AI Sound Pro od LG.

K dispozícii má HDMI port (HDMI 2.1 s HDCP 2.3 a ARC), optický vstup, ale aj USB port na pripojenie externého média. Na ovládanie slúži appka v smartfóne, no ovládať ho je možné aj diaľkovým ovládačom od TV vďaka funkcii SIMPLINK.

Zdroj | LG

Soundbar LG GX má rozmery 144,6 x 15 x 3,3 cm, je tak vhodný aj pre väčšie televízory. Subwoofer s rozmermi 18 x 39,4 x 29 cm zmestíte prakticky kdekoľvek. Potrebuje iba elektrickú sieť.

Kým pred rokom stál soundbar LG GX 979 € a dnes je jeho priemerná cena takmer 750 €, na internete ho nájdete aj s cenou 555 €, čo je o vyše 43 % menej, ako v čase jeho uvedenia na trh. A to nebolo tak dávno. Aktuálne ceny LG GX nájdete na Heureka.sk:

 

Zdroj | LG

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.