Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tip na darček: Prémiový smartfón za cenu, ktorá vás zaskočí

Tip na darček: Prémiový smartfón za cenu, ktorá vás zaskočí
PR článok
Tip na darček: Prémiový smartfón za cenu, ktorá vás zaskočí

Pre tých, ktorí chcú svojich blízkych potešiť na Vianoce novým smartfónom, máme tip na namakaný telefón, najnovšiu a vrchovato naloženú vlajkovú loď od Xiaomi, ktorá navyše príjemne prekvapí svojou cenou.

Spraví radosť všetkým, pre ktorých je smartfón spojením pracovného a komunikačného nástroja, ako aj zábavného a mediálneho centra. A tým, ktorí od týchto zariadení vyžadujú čo najefektívnejší pomer výkonu, výbavy a ceny. To všetko dokonale spĺňa Xiaomi 12T Pro.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ohromujúci displej a úžasný dizajn

Xiaomi 12T Pro je osadený 6,67-palcovým AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz a maximálnym jasom 900 nitov. V praxi to znamená nádherné farby a kontrast, dobrú viditeľnosť na priamom slnku a navyše vysokú plynulosť pohybu na obrazovke. Zaujme tiež dizajnom so zaoblenými hranami a zadnou stranou z matného skla, ktorá nepriťahuje odtlačky.

Celý mobil chráni Gorilla Glass 5 a samozrejmosťou je aj ochrana proti ošpliechaniu vodou. Nechýbajú ani stereoreproduktory ladené firmou Harman Kardon a zaujímavým bonusom je infračervený snímač. Mobilom a vhodnou aplikáciou môžete ovládať televízory či klimatizácie rôznych značiek.

Extrémny výkon

Bleskovej plynulosti popri optimalizácii pomáha aj Snapdragon 8+ Gen 1, momentálne najvýkonnejší procesor v Android smartfónoch na trhu. To sa neprejavuje len pri okamžitom otváraní aplikácií, bezproblémovom hraní hier či editovaní videa. Veľký vplyv má aj na ďalšie dve dôležité funkcie.

Prelomový kamerový systém

Prvou je spracovanie obrazu. Ako pri displeji s rozlíšením až 2 712 x 1 220 bodov, tak aj pri fotografiách. Rýchlejšie a presnejšie sa potom vyhodnocuje scéna a upravuje výsledný záber. Pri Xiaomi 12T Pro to platí dvojnásobne, keďže je to prvý mobil tohto výrobcu s hlavným snímačom s rozlíšením rekordných 200 Mpix a veľkosťou až 1/1,22“. Ponúka tak ostrý obraz pri veľkom priblížení a pomocou funkcie spájania pixelov podáva skvelý výkon pri nedostatku svetla.

Nová úroveň detailov

200 Mpx rozlíšenie má ešte jednu výhodu. Obrovské množstvo bodov, z ktorých fotografiu vytvorí, dovoľuje urobiť výrez a výsledok bude stále ostrý. Inak povedané – bezstratový digitálny zoom. Z fotografie, ktorá má rozlíšenie 16 384 x 12 288 môžete využiť hoci len štvrtinu scény, a tá bude mať stále dostatočných 4 096 x 3 072 bodov.

Samozrejme, rozlíšenie snímača je len jedna súčasť prémiového fotoaparátu. Na kvalite má veľký podiel aj objektív či veľkosť clony. V prípade Xiaomi 12T Pro je to a f/1,69. Nechýba ani optická stabilizácia, pokročilé automatické zaostrovanie alebo podpora HDR. 

Skvelá výdrž

Druhou funkciou je optimalizovaná správa energie. Inak povedané, extra výkon si vyžaduje menej energie. V kombinácii s nadštandardnou 5 000 mAh batériou to znamená výdrž pokojne aj 2 dni aktívneho používania. A ako bonus – 120-wattové nabíjanie, s ktorým plnú batériu dosiahnete už za 19 minút.

Obsah pokračuje pod reklamou

To najlepšie na záver

Takto výkonný a technológiami nabitý smartfón, ktorý môže byť aj univerzálnym a praktickým vianočným darčekom je vo svojej kategórii cenovo veľmi dostupný. Kúpite na mi-store.sk už za 799 eur.

Inšpirovali sme vás? Navštívte oficiálne kamenné predajne Xiaomi alebo mi-store a vyberte si vysnívaný darček pre vašu rodinu a blízkych. Od 5. 12. do 18. 12. 2022 prebieha vianočná akcia, kde vyberiete skvelé darčeky pre všetkých členov rodiny a blízkych.