Tile vám nájde slúchadlá, inhalátor alebo kufor na letisku

ZDROJ | Tile

Na výstave CES 2018 uviedla spoločnosť Tile, známa svojou technológiou na vyhľadávanie zabudnutých či stratených vecí, nové partnerstvá s viacerými firmami z rôznych oblastí.

Pozrite siTile Mate – kľúče už nikdy nestratíte

https://www.youtube.com/watch?v=oF-TE0S83G0

Vďaka tomu už ľahšie nájdete svoje zapatrošené slúchadlá, odložený inhalátor, zabudnutý skateboard, alebo stratenú batožinu na letisku. Tile totiž uzavrela partnerstvá s firmami ako Bose, Samsonite, Propeller Health, ale aj Herschel, Boosted alebo Starling.

ZDROJ | Tile

Čo sa týka jednotlivých firiem, tak v prípade Bose sa integrácia technológie Tile bude týkať konkrétne slúchadiel Bose SoundSport Wireless a Bose QuietControl 30. V prípade Samsonite a Herschel, ako výrobcov batožiny (cestovná batožina, kufre, ruksaky, batohy…) bude Tile postupne zapracovávané do ich produktov.

ZDROJ | Bose

Pozrite siTile Slim – strácate svoje osobné veci?

Pri Boosted sa hovorí o aplikovaní Tile do skateboardov a Starling sú edukačné nositeľné gadgfety pre bábätká a deti. No a pri zmienke spoločnosti Propeller Health sa jej CEO a spoluzakladateľ David Van Sickle vyjadril, že technológiu Tile plánujú zavádzať nie len do inhalátorov na liečbu astmy a chronickej obštrukčnej choroby pľúc (COPD).

To však nie je všetko, Tile totiž spolupracuje aj s firmami Comcast, Ruckus Wireless a medzinárodným letiskom San Jose na vytvorenie ďalšieho množstva prístupových bodov pre sieť Tile, ktorá je momentálne tvorená majiteľmi produktov Tile, čím sa zvýši dosah tejto technológie a úspešnosť nájdenia stratených vecí. Takýchto partnerov bude, pochopiteľne, postupne stále viac pribúdať.

ZdrojEngadget,The Verge

Komentáre k článku