Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TESTBOX podcast – vypočujte si aké sú JBL Reflect Flow PRO

TESTBOX podcast – vypočujte si aké sú JBL Reflect Flow PRO
TECHBOX
TESTBOX podcast – vypočujte si aké sú JBL Reflect Flow PRO

Podcasty si podmanili aj Slovensko. Tento praktický formát vám aspoň na chvíľu dokáže odtrhnúť oči od displeja a nechá ich oddýchnuť bez toho, aby ste prišli o zaujímavé informácie, zároveň vám môže robiť spoločnosť počas relaxu, práce či šoférovania. Vypočujte si naše predstavenie športovo – lifestylových slúchadiel JBL Reflect Flow PRO.

TECHBOX.sk tento rok priniesol novú edíciu podcastov, ktorá rozšírila súčasné relácie TECHTALKS a TECHBOX TÝŽDEŇ o akčný, časovo nenáročný TESTBOX podcast. Ako naznačuje názov, venuje sa krátkym recenziám a predstaveniam produktov, ktoré nám prešli rukami – nie je ich vôbec málo. My sme sa rozhodli opísať vám len tie najzaujímavejšie.

Najnovší diel TESTBOX-u sa venuje bezdrôtovým slúchadlám JBL Reflect Flow PRO. Názov slúchadiel naznačuje, že môžete očakávať najmodernejšie technológie. Oceníte aktívny filter hluku, ktorý dopĺňajú funkcie Ambient Aware a Smart Ambient. Vďaka nim si dokážete vybrať presne taký režim, aký vám v aktuálnej chvíli najviac vyhovuje a to bez toho, aby ste museli prerušiť počúvanie hudby, audio knihy, alebo podcastu.

Slúchadlá si ovládate dotykovo – obyčajným dotknutím dokážete prijať hovor, zapnúť prehrávanie hudby, či aktivovať hlasového asistenta. Dotykové ovládanie si viete prispôsobiť v aplikácii My JBL Headphones (AndroidiOS). Nájdete tam ale aj také vychytávky, ako je automatické vypínanie, čo je super napríklad ak večer počúvate hudbu a nechcete, aby vám vyhrávala v ušiach celú noc. Slúchadlám nechýba praktická funkcia Find My Buds.

Ak si potrpíte na kvalitný zvuk, v prípade JBL Reflect Flow nestúpite vedľa. Majú 6,8 mm dynamické meniče s frekvenčnou odozvou 20 až 20 000 Hz – pre vás ako používateľa to znamená solídny zvuk bez ohľadu na to, akú hudbu uprednostňujete.

Pozrite si

Užite si jar a športové aktivity s JBL Reflect Flow PRO a JBL Endurance Race

Slúchadlá spĺňajú certifikát IP68, využijú ich teda nielen bežní používatelia, ale i športovci. Na jedno nabitie vydržia 10 hodín, pri aktívnom ANC je to 8 hodín. Ďalších 20 hodín získate dobitím v puzdre. To si môžete nabiť nielen cez USB-C port, ale aj bezdrôtovo. Vybrať si môžete z bielej, čiernej, modrej a ružovej farby, predávajú sa za 179 eur.

Veríme, že vás nová relácia osloví a prinesie vám veľa zábavy. Počúvajte TESTBOX podcast cez Apple, Google, Spotify, Breaker, Pocket Casts, RadioPublic, Overcast a Anchor.

Zdroj