Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Test aký tu ešte nebol a rovno vo videu! 5 robotických vysávačov do 400 €

Test aký tu ešte nebol a rovno vo videu! 5 robotických vysávačov do 400 €
Števo Porubský
Test aký tu ešte nebol a rovno vo videu! 5 robotických vysávačov do 400 €

Ak ste tento týždeň sledovali aspoň raz TECHBOX.sk, s najväčšou pravdepodobnosťou je medzi článkami či na sociálnych sieťach zaregistrovali obrovský súboj 5 robotických vysávačov s mopom do 400 €. Aby ste videli, ako to celé prebiehalo, pripravili sme aj rozsiahle video z nášho testovania.

Exkluzívnym partnerom megasúboja je Heureka.sk, nákupný poradca a vyhľadávač najlepších cien z tisícok on-line obchodov na internete.

Megasúboj nie je žiadna sranda, od prípravy a po finálnu realizáciu či poslednú bodku v texte to trvá týždne. Ak by sme počítali čistý čas, pokojne sa dostaneme na dva pracovné týždne. V rámci toho, ako sme vysávače s mopom testovali, sme ale roboty aj nahrávali. Dôvod? Okrem dôkazov toho, ako sa počas testov jednotlivé modely správali, tak aj preto, aby sme vám tie najlepšie zábery mohli priniesť v samostatnom videu…

Ak ste teda megasúboj nečítali (mimochodom, zaberie to takmer hodinu), pozrite si podstatne kratšie, no aj tak stále rozsiahle video z megasúboja 5 robotických vysávačov s mopom s cenou do 400 €. V megasúboji sme na rovnakú štartovaciu čiaru postavili: Mamibot EXVAC880 WisorRoborock S5 Max, Rowenta X-plorer Serie 75 Animal RR7675WH, Symbo LASERBOT 650 a Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+. Cenu majú rovnakú, alebo nižšiu ako 400 €. A výsledok?

Titul najlepšieho robotického vysávača s mopom do 400 € v megasúboji, ktorého exkluzívnym partnerom je najväčší cenový porovnávač v Európe – Heureka.sk, si odnáša Roborock S5 Max s celkovým výsledkom 72,86 %.

Pozrite si

Megasúboj 5 robotických vysávačov s mopom do 400 €! Ktorý je ten najlepší?

Robotický vysávač vyhral hlavne vďaka praktickým testom, pretože v parametroch bol až tretí. Tu je vidieť, že tie nie sú všetko a dôležitejšie je, ako sa roboty dokážu popasovať s reálnym upratovaním, v akom čase a s akou hlučnosťou. Navyše má S5 Max aj výbornú batériu, s ktorou dokáže upratať väčšie plochy bez dobíjania. Titul si tak odnáša právom.

 

Ďakujeme patrí partnerovi megasúboja, Heureka.sk, nákupnému poradcovi a vyhľadávaču najlepších cien z tisícok on-line obchodov na internete, vďaka ktorému ste sa mohli dozvedieť výsledok veľkého porovnávacieho testu pätice robotických vysávačov s mopom do 400 €.

Za zapožičanie robotických vysávačov do testu ďakujeme spoločnostiam Mamibot Manufacturing USA Inc., WESTech s.r.o., ROBOT WORLD a Mystical a.s.