Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tento elektrobicykel čaká na vás s nemalou zľavou

Tento elektrobicykel čaká na vás s nemalou zľavou
Zdroj | Crussis
Richard Pliešovský
Tento elektrobicykel čaká na vás s nemalou zľavou
Zdroj | Crussis
Zdroj | Crussis

Elektrický bicykel je skvelý príklad toho, ako dokáže moderná technika rozšíriť horizonty niečoho takého klasického ako je bajkovanie. Okrem toho je veľkým prínosom pre ľudí s pohybovými obmedzeniami.

V našom novom dieli Tech Deals sme pre vás vybrali zaujímavý model, Crussis e-City 1.16 je vhodný pre mladších instarších, pre dámy i pánov. Vybrať si môžete z dvoch veľkostí, s veľkosťou rámu 17″, alebo 19″.

Crussis e-City 1.16 disponuje hliníkovým rámom s pohodlnou geometriou. Už žiadne namáhavé nasadanie na bicykel! Hlavná rámová trubka je posadená veľmi nízko a vy tak môžete na bicykel nasadnúť bez najmenších problémov. Rovnako zosadnutie je vďaka geometrii elektrobicykla rýchle a bezpečné.

Obsah pokračuje pod reklamou

Elektrobicykel je tak vhodný aj pre tých, ktorým môže klasická geometria elektrobicykla robiť problémy napríklad zo zdravotných dôvodov. Ku výbornej stabilite a ovládateľnosti prispieva aj batéria s Li-ion článkami 13 Ah (468 Wh), ktorá je plne integrovaná do rámu e-bicykla. Dojazd bicykla je do 100 km, batéria sa na plnú kapacitu nabije za 6,5 hodín.

Nájdete tu asistenta chôdze a 5-stupňový elektrický režim. Výrobca použil prehadzovačku Shimano Tourney RD-TY300 so 7 rýchlosťami. Koleso má 26″. Bicykel je vybavený predným a zadným blatníkom, takže vás nezaskočí ani dážď.

Ako vidíte, Crussis e-City 1.16 je praktický, funkčný dopravný prostriedok, no zároveň ponúka i vydarený dizajn. Čo viac si priať? No predsa výhodnú cenu! Bicykel sa bežne predáva za 1 359 eur. Aktuálne si ho viete zakúpiť už od 1 065 eur, čo je v tomto prípade zľava až vo výške 21,8 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.