Vyhrajte iRobot Roomba j7+, ktorému domáci miláčikovia nebudú robiť problém

Len pred pár dňami sme vám priniesli recenziu na vydarený robotický vysávač iRobot Roomba j7+, ktorý okrem množstva inovácií disponuje aj novou špeciálnou funkciou, vie sa totiž obísť aj h….o. Teraz máte jedinečnú možnosť ho vyhrať. Stačí sa zapojiť do súťaže na našom Instagrame.

Tak ako ste si mohli prečítať v našej v recenzii modelu iRobot Roomba j7+, čistiaci systém je založený na vydarenom modeli i7+. Avšak novinka j7+ disponuje naviac aj umelou inteligenciou, prednou kamerou a navigáciou PrecisionVision. Práve vďaka nej dokáže robotický vysávač identifikovať a obísť prekážky, ako sú káble či dokonca zvieracie exkrementy. Jednoducho povedané, vysávač vie obísť aj hovienko vášho domáceho miláčika, bez toho, aby ho povysával a vy ste takúto „nehodu“ museli následne čistiť.

Vysávač iRobot Roomba j7+ je taktiež prepojený so šikovnou aplikáciou, ktorá vám po vysávaní ukáže prekážky, s ktorými sa stretol a vy tak môžete určiť, či ide o dočasné prekážky (ponožky, zvieracie exkrementy) alebo trvalé objekty (zväzok káblov), ktoré viete automaticky pridať do zakázaných zón. Vďaka funkcii Tidy-Up job sa môžete po dovysávaní a určení objektov rozhodnúť, či má vysávač vyčistiť aj miesta, ktoré predtým obišiel. Aplikácie má dnes pomaly každý spotrebič, no iRobot sa s aplikáciou iRobot Home skutočne vyhral a musíme oceniť, že sa veľmi dobre používa a ľahko sa v nej zorientujete.

Pozrite siiRobot Roomba j7+ dokáže rozpoznať aj tie najnebezpečnejšie veci na podlahe

Výhodou tohto modelu je rozhodne integrovaná umelá inteligencia, ktorá sa postará o to, že vysávač sa bude neustále zlepšovať. Vysávanie tak bude každým ďalším spustením rýchlejšie a efektívnejšie. V rámci umelej inteligencie tiež nechýba možnosť prepojenia s polohou vášho smartfónu, čo má za výsledok, že vysávač sa spustí len, keď nebudete doma, takže vás nebude rušiť pri práci.

Čistiaci systém si zachoval svoje prednosti z modelu i7+. Nechýbajú dve gumené kefy na rôzne povrchy, bočná kefka na zametanie v kútoch a okolo stien či senzory Dirt Detect, ktoré dokážu upozorniť Roombu na viac znečistené miesta.

Hlavnou devízou modelu iRobot Roomba j7+ sú online aktualizácie, vďaka ktorým váš vysávač nezostarne, ani keď už budú na trhu iné modely. Vďaka online aktualizáciám bude vysávač dostávať neustále nové funkcie. Príkladom sú aj nedávno pridané funkcie rozpoznávania pohodených ponožiek či zväzkov káblov. S blížiacimi sa Vianocami získa vysávač aj funkciu rozpoznávania vianočného stromčeka.

Výhodou robotického vysávača je aj šetrenie elektrickej energie či inteligentné návrhy počas rôznych sezón, napríklad zvýšená miera čistenia počas letných alergií.

Samozrejmosťou tohto modelu je základňová stanica, ktorá sa postará o pohodlné vyprázdňovanie vreciek. Vysávač sa po každom povysávaní automatický vyprázdni do stanice, kde už sú pripravené AllergenLock vrecká, ktoré tvoria 4 vrstvy materiálu a zachytia až 99% alergénov, peľu a čiastočiek väčších ako 10 mikrometrov. Vrecko zachytí špinu a nečistoty za 60 dní, potom stačí naplnené vrecko vyhodiť do koša a založiť nové.

Aby toho nebolo málo, aj k tomuto robotickému vysávaču získate prémiové služby iServis Premium. Tie zahŕňajú infolinku s produktovým špecialistom, riešenie reklamácií z pohodlia domova Pick & Return a garanciu najrýchlejšieho vybavenia reklamácie do 10 dní.

Pozrite siVyskúšali sme najnovší iRobot Roomba j7+, ktorý obíde aj h…..o

iRobot Roomba j7+ ponúka skutočne bohaté množstvo funkcií a hlavne pohodlie, na ktoré si rýchlo zvyknete. Pravidelné vysávanie tak môžete vypustiť z hlavy a počas blížiacich sa sviatkov môžete jednoducho miesto veľkého upratovania oddychovať. Nový iRobot Roomba j7+ si môžete pritom exkluzívne kúpiť len na oficiálnej stránke iRobot.sk. Pozor, počet týchto vysávačov je limitovaný. Nezabudnite si ho preto pred Vianocami doplniť do vášho virtuálneho košíka čo najskôr. Alebo ho máte chuť vyhrať? Môžete to skúsiť s nami!

Ak chcete vyhrať šikovný robotický vysávač iRobot Roomba j7+, skúste šťastie, zapojte sa do súťaže na našom Instagrame TECHBOX.sk už teraz!

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite siPoznáme výhercu najnovšieho robotického vysávača iRobot Roomba j7+

Komentáre k článku