Vyhraj štýlové bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 510BT/Live Pro+ TWS!

Leto je oficiálne tu, čo tak ho odpáliť s kvalitnou hudbou v ušiach? Teraz máš jedinečnú šancu vyhrať dvojicu bezdrôtových slúchadiel JBL Tune 510BT a JBL Live Pro+ TWS, s ktorými si užiješ kvalitný zvuk, perfektnú výdrž batérie a absenciu okolitého ruchu, dokonca aj po boku hlasových asistentov.

Mobil, kľúče, peňaženka, rúško, slúchadlá… Tak nejak v dnešnej dobe vyzerá typická kontrola našich vreciek alebo batohu pri odchode z domu. Bezdrôtové slúchadlá sú už dnes takpovediac povinnou výbavou, či už holduješ hudbe, podcastom, filmom a hrám, alebo ťa počas dňa čaká dôležitý videohovor.

Na ktorýkoľvek z týchto scenárov môžeš byť vždy pripravení vďaka perfektnej dvojici slúchadiel JBL Tune 510BT a JBL Live Pro+ TWS, ktoré si ťa svojim kvalitným zvukom a šikovnými funkciami určite získajú. V rovine kvalitného zvuku máme v prípade modelu JBL Tune 510BT na mysli legendárne ozvučenie JBL Pure Bass, ktoré sa podpísalo aj pod tie najslávnejšie svetové podujatia.

Obľúbenú hudbu si s týmto modelom môžeš vďaka skvelej výdrži užívať až po dobu 40 hodín. Ak budeš potrebovať rýchlo doplniť energiu, na ďalšie 2 hodiny počúvania ti stačí slúchadlá napojiť na nabíjačku iba na 5 minút. Vďaka USB-C portu ich navyše môžeš nabíjať s rovnakým káblom, aký už určite využívaš aj na nabíjanie smartfónu, tabletu alebo počítača.

Keď príde rad na povinnosti, JBL Tune 510BT sa dokážu vďaka viacbodovému pripojeniu okamžite prepnúť napríklad z tabletu na tvoj smartfón, kde už stačí pomocou tlačidiel na slúchadle prijať prichádzajúci hovor. Vstavané mikrofóny ale oceníš aj pri komunikácii s hlasovými asistentmi. Funkcie Google Assistant a Siri budeš mať vďaka multifunkčným tlačidlám vždy doslova na dosah.

Ohúriť ťa kvalitou zvuku ale dokáže JBL aj v menšom „balení“. Do bezdrôtových slúchadiel JBL Live Pro+ TWS totiž implementoval 11 mm dynamické meniče so zvukom JBL Signature, ktorý sa tu stretáva s adaptívnym potláčaním hluku s funkciou Smart Ambient. Vo chvíľach, kedy sa budeš potrebovať sústrediť na dianie v okolí, táto funkcia namiesto potláčania okolité zvuky naopak zostrí, aby si zostal v obraze aj bez skladania slúchadiel z uší.

Fungovanie adaptívneho potláčania hluku, ale aj charakteristiku zvuku či hlasových asistentov, si môžeš podrobne nastaviť v mobilnej aplikácii JBL. Perfektná je tiež možnosť detailného nastavenia gest v podobe poklepaní na pravé a ľavé slúchadlo, ktoré môžeš použiť na ovládanie hovorov, prehrávača hudby a spomínaných asistentov.

Či už ale budeš počúvať hudbu, telefonovať alebo aktívne využívať vstavanú funkciu Hey Google, slúchadlá JBL Live Pro+ TWS ti bez problémov vydržia na jedno nabitie po dobu 7 hodín, plus ďalších 21 hodín výdrže ponúka ich puzdro. Nabíjanie pomocou USB-C je tu samozrejme štandardom, puzdru ale nechýba ani podpora bezdrôtového nabíjania pod záštitou technológie Qi.

Ak sa ti duo slúchadiel JBL Tune 510BT/Live Pro+ TWS páči, rozhodne nepremeškaj šancu vyhrať ich! Ako na to? Stačí správne odpovedať na tri jednoduché súťažné otázky a so štipkou šťastia môže byť jeden z týchto modelov už čoskoro tvoj! Ale pozor, hráme len do 31. júla 2021.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite siPoznáme výhercov bezdrôtových slúchadiel JBL Tune 510BT a Live Pro+ TWS!

 

Zdrojjbl.sk

Komentáre k článku