Vlajkový smartfón Motorola edge+ teraz kúpite so zľavou až 52 %

ZDROJ | Motorola

Počkať si na zlacnenie takzvaných „top-end“ produktov sa vo svete technológií často oplatí. Najnovším príkladom toho je minuloročná vlajková loď Motorola edge+, ktorú si už dnes môžete kúpiť oproti pôvodnej cene o viac ako polovicu lacnejšie.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50% zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Smartfónu Motorola edge+ sme minulý rok pripísali neoficiálny titul „brutálna mašina“ a skutočne inak sa ho ani nazvať nedalo. Tento vlajkový model zaujme hneď na prvý pohľad svojim 6,7“ AMOLED displejom s 90° zakrivením po bokoch, ktoré vytvára efekt skutočne nekonečnej obrazovky.

ZDROJ | Motorola

Samotný displej sa môže pochváliť aj obnovovacou frekvenciou až 90 Hz, ktorú dopĺňa podpora štandardu HDR10. Vysoký dynamický rozsah pritom ponúka aj 25 Mpx selfie fotoaparát, ktorý dokonca zvláda aj režim video portrétu. Snímač odtlačkov nájdete zabudovaný priamo pod povrchom obrazovky.

Pozrite siNové Apple Watch ukrývajú nový vysielač. Načo je to ale dobré?

Na zadnej strane sa môžete tešiť na 108 hlavný fotoaparát doplnený o teleobjektív s 3-násobným priblížením a 16 Mpx fotoaparát, ktorý zároveň plní funkciu ultraširokouhlého, aj makro fotoaparátu. Video zvláda tento model nahrávať až v 6K rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu.

ZDROJ | Motorola

Pod povrchom má Motorola edge+ stále špičkový čipset Qualcomm Snapdragon 865 5G doplnený o 12 GB RAM a 256 GB úložisko. Batéria s kapacitou 5 000 mAh by mala vystačiť až na dva dni a perfektným bonusom celej tejto výbavy na záver je 3,5 mm audio konektor pre pripojenie slúchadiel.

Vlajkový smartfón Motorola edge+ je teraz možné kúpiť s cenou už od 567 €. To je oproti pôvodnej cene 1 199 € pokles až o 52 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku