Tieto JBL slúchadlá s parádnou výdržou teraz kúpite za menej ako 50 €!

ZDROJ | JBL

Slúchadlá už aj tak s dobrým pomerom ceny a „výkonu“ teraz môžete kúpiť ešte výhodnejšie. Cena bezdrôtových slúchadiel JBL Tune 700BT klesla z pôvodných 79,00 € na menej ako 50 €. Čo za túto cenu ponúkajú?

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Značka JBL si získala množstvo fanúšikov svojimi kvalitnými audio produktmi, ktoré ponúka za primerané ceny. Okrem soundbarov a bezdrôtových reproduktorov sa ikonickými stali aj jej slúchadlá, pri ktorých sa môžete tešiť na ľahkú konštrukciu, silné basy a skvelú výdrž batérie. Také sú aj JBL Tune 700BT.

ZDROJ | JBL

Tieto slúchadlá s konštrukciou „cez hlavu“ ponúkajú frekvenčný rozsah 20-20 000 Hz s citlivosťou 102 dB a impendanciou 32 ohmov. O kvalitu zvuku tak strach mať nemusíte, užívať si ju navyše budete môcť po dobu 27 hodín, ktoré JBL Tune 700BT vydržia na jedno nabitie.

Slúchadlá navyše nevyužijete iba na počúvanie hudby či sledovanie filmov a seriálov, ale pokojne aj pri telefonovaní alebo hraní hier s priateľmi. Ich súčasťou je totiž integrovaný mikrofón, vďaka čomu dokážu fungovať aj v režime handsfree.

ZDROJ | JBL

K zariadeniam sa JBL Tune 700BT pripájajú samozrejme primárne cez Bluetooth, no ak by vám náhodou dochádzala batéria alebo by ste ich potrebovali pripojiť k hernej konzole či multimediálnemu systému v lietadle, využiť môžete aj možnosť zapojenia klasického audio jacku.

Pozrite siPolícia nevedomky zastavila autonómne auto, to sa zdanlivo pokúsilo o útek

Ako sme spomínali v úvode, JBL Tune 700BT pôvodne dorazili do predaja s cenou 79,00 €. Aktuálne si ich už ale môžete zakúpiť za cenu od 45,88 €. Aktuálne ponuky nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku