TESTBOX podcast – vypočujte si našu recenziu na Galaxy S21 FE 5G

Podcasty si podmanili aj Slovensko. Tento praktický formát vám aspoň na chvíľu dokáže odtrhnúť oči od displeja a nechá ich oddýchnuť bez toho, aby ste prišli o zaujímavé informácie, zároveň vám môže robiť spoločnosť počas relaxu, šoférovania či práce. Vypočujte si našu novú recenziu na Samsung Galaxy S21 FE 5G.

TECHBOX.sk priniesol novú edíciu podcastov, ktorá rozšírila súčasné relácie TECHTALKS a TECHBOX TÝŽDEŇ o akčný, časovo nenáročný TESTBOX podcast. Ako naznačuje názov, venuje sa krátkym recenziám a predstaveniam produktov, ktoré nám prešli rukami a nie je ich vôbec málo. My sme sa rozhodli opísať vám len tie najzaujímavejšie.

Náš najnovší diel sa venuje novinke od Samsungu, smartfónu Galaxy S21 FE 5G. Má 6,4″ 120 Hz AMOLED displej, poháňa ho 5 nm Snapdragon 888. O kvalitné fotografie sa stará trojitý zadný fotoaparát s 30-násobným zoomom a selfie kamera s 32 Mpx rozlíšením.

Batéria má 4 500 mAh, jej kapacita vám prinesie celodennú, t. j. 24-hodinovú výdrž. Určite poteší 25 W káblové a 15 W bezdrôtové nabíjanie. Nechýba ani čoraz populárnejšie reverzné nabíjanie, tým si nabijete hodinky, slúchadlá, v prípade núdze aj druhý smartfón. Samsung S21 FE 5G je zároveň prvým smartfónom od Samsungu s novým Androidom 12.

Pozrite siViac dát, vyššie rýchlosti, ale aj ceny – Orange predstavil novú ponuku služieb

Náš nový diel podcastu vznikol v spolupráci s operátorom Orange, u ktorého si môžete Samsung Galaxy S21 FE 5G kúpiť i k obľúbeným Go paušálom, vrátane najnovších chytrých paušálov Go Safe s online ochranou pred kyberhrozbami. Go Safe paušály budú k dispozícii už onedlho, od 5. marca 2022.

Veríme, že vás nová relácia osloví a prinesie vám veľa zábavy. Počúvajte TESTBOX podcast cez Apple, Google, Spotify, BreakerPocket Casts, RadioPublic, Overcast Anchor.