TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť dvanásty diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 26. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

ZDROJ | Klein Vision

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej používate na podcasty.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Dozviete sa o požiari úplne novej Tesly S Plaid, o vykrádaní bankomatov pomocou Android appky, ako na clo z Číny po 1. júli, prečo sa mení Instagram a tiež o úžasnom lietajúcom automobile AirCar zo Slovenska. Práve tieto novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pozrite siČím som žil posledný mesiac? Dočasným návratom do redaktorského normálu

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku