TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 6. epizóde sme pre vás vybrali len to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siDoprajte si luxus v audiu: Klipsch T5 II ANC McLaren

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 5. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Číňan pri podvode s iPhonmi obral Apple o vyše 1 milión dolárov! Ako je to možné? Facebook stratil na akciách obrovskú trhovú hodnotu. Je to začiatok jeho konca? Netflix má v rukáve množstvo zaujímavých filmov. Vybrali sme pár noviniek. Škoda na Slovensku ukázala elektrické žihadlo ENYAQ COUPÉ RS iV v plnej kráse!

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.