TECHBOX TÝŽDEŇ 2022 – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť 2. diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Aj teraz vybrali len to najzaujímavejšie z 1. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siASUS ukazuje budúcnosť, predstavil 17″ skladací OLED tablet

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 1. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí, ktoré boli predstavené na CES 2022. Roborock S7 MaxV Ultra je prvý dokonalý robotický vysávač a mopovač v jednom. TCL ide masívne do Mini LED technológie, jeho top televízory budú mať 144 Hz. Zahanbiť sa nenechalo ani Sony, jeho televízory sú Perfect for PlayStation5. Smart žiarovka Sengled dokáže monitorovať zdravie, ROG Flow Z13 je najvýkonnejší herný tablet, aj s podporou externej grafiky.

ZDROJ | Dell

CES už dávno nie je len o elektronike. BMW sa pochválilo výkonným SUV iX M60. No nezabudli sme ani na Apple iPhone, ten má dnes okrúhlych 15 rokov!

Pozrite siPrvý iPhone neponúkal nahrávanie videa, MMS, ani appky, aj tak bol revolučný

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.