Štýlové slúchadlá Sony XB550 nielen na leto majú teraz vynikajúcu zľavu

ZDROJ | Sony

Mnohí počas leta cestujeme za oddychom, hoc aj na kraj mesta k vode. Nielen na takého letné denno-denné cestovanie sme našli šikovné a hlavne lacné káblové slúchadlá od Sony, konkrétne model MDR-XB550AP za takmer polovičnú cenu.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

ZDROJ | Sony

Počas leta cestujeme akosi viac. Hlavne za oddychom, no samozrejme, aj za prácou. Dochádzanie prostriedkami hromadnej dopravy nemusí byť pritom iba o počúvaní šumu, ale môžete si cesty užiť s obľúbenou hudbou či podcastami, alebo sledovaním videí či hraním najrôznejších hier.

ZDROJ | Sony

Na súkromie sú ale potrebné slúchadlá. Hoci je na trhu obrovské množstvo malých špuntových slúchadiel, tie lacné majú zvuk ako zo suda. Sony MDR-XB550AP vďaka 30 mm meničom a uzavretej over-ear konštrukcii ale takýto problém nemajú. Majú navyše aj funkciu EXTRA BASS a režimy hudby ako štadión či koncertná sála. Slúchadlá ponúkajú citlivosť 102 dB pri impedancii 24 Ohmov a s frekvenčným rozsahom 5 – 22 000 Hz.

ZDROJ | Sony

Ide o káblové slúchadlá so zabudovaným mikrofónom na kábli, takže neprídete ani o žiadny hovor. Pri mikrofóne je aj tlačidlo na zvolenie ďalšej skladby. Telo je z plastu a kovu, odolať by malo každodennému prenášaniu a používaniu. Hmotnosť 180 gramov je celkom slušná aj na cestovanie.

ZDROJ | Sony

Slúchadlá kúpite v krásnej červenej farbe aktuálne na Alze za necelých 25 €, čo je o takmer 46 % menej ako stáli pri svojom príchode na trh. Aktuálne ceny slúchadiel Sony MDR-XB550AP ale nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.