Vyznajte sa v TV – softvér

Internetový prehliadač, možnosť inštalácie dodatočných aplikácií, nahrávanie a prehrávanie multimediálneho obsahu a ďalšie funkcie, ktoré sa skrývajú pod označením Smart TV.

Vyznajte sa v TV – hardvér

Hardvérové parametre – kvalita obrazu a zvuku, konektorová výbava, pripojenie na internet, príjem digitálnej televízie a ďalšie vlastnosti televízorov.

Vyznajte sa v TV – 3D

O treťom rozmere zobrazovania sa hovorí stále častejšie, viacerí odborníci z neho ale ostávajú rozčarovaní. Pominuli už hlavné problémy 3D alebo je cesta k dospelosti pridlhá?

Vyznajte sa v TV – technológie

V prvej časti nového seriálu o televízoroch sa pozrieme na jednotlivé zobrazovacie technológie, ktoré sú prakticky najdôležitejším parametrom TV. Ako fungujú a ktorá z nich je najlepšia?

Vyznajte sa v počítačoch – tablety

Najmladšia rodina počítačov už dospieva a rozhodne má čo ponúknuť, nie však každému. Ako si namiesto drahej hračky kúpiť dobre vybavený stroj?

Vyznajte sa v počítačoch – notebooky

Na výkon desktopov ani zďaleka nemajú a nedosahujú ani výdrž batérie netbookov. Predsa sú notebooky najpredávanejším konštrukčným riešením PC. Prečo?

Vyznajte sa v počítačoch – netbooky

Komu sú netbooky určené? Aké sú ich výhody a nevýhody oproti väčším notebookom? Ako dosiahnuť čo najdlhšiu výdrž batérie pri udržaní prijateľného výkonu?