Športové smarthodinky Garmin Venu 2 teraz kúpite o 125 eur lacnejšie

ZDROJ | Garmin

Je po sviatkoch, zabudnite na prejedanie sa. Prichádza čas aktivít a zdravého spôsobu života. K tomu už niekoľko rokov patria kvalitné smarthodinky. Ak chcete naozaj špičku, prečo nie priamo od legendárnej spoločnosti Garmin? Dnes sme pre vás našli vynikajúci model Garmin Venu 2 s famóznou tretinovou zľavou, čo pre vás znamená úsporu 125 eur.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Venu 2 boli predstavené minulý rok a tak stále patria medzi špičku. Oproti prvej generácií sa viac zameriavajú na fitness a monitoring zdravotných funkcií. Majú 45 mm puzdro s 22 mm širokým remienkom na zápästia 135 až 200 mm. AMOLED displej chráni Gorilla Glass 3, má 1,3″ a rozlíšenie 416 x 416 px. Hmotnosť hodiniek je 49 g.

ZDROJ | Garmin

Výdrž batérie strčí do vrecka konkurenčné Apple Watch aj 5-krát. Neuveríte, ale je to 11 dní (režim smartwatch), alebo 8 hodín (režim GPS + hudba). Hodinky môžete využiť aj na počúvanie hudby, úložisko má kapacitu na 650 skladieb, podporujú Spotify.

Pozrite siPo sviatkoch schudnite pomocou 9 aplikácií

Garmin Venu 2 ponúkajú skóre spánku založené na analýze Firstbeat Analytics, sledovanie ľahkých, hlbokých a REM spánkových fáz spolu s pohybom, SpO2 a dýchaním. Hodinky vás budú informovať o tom, ako môžete zlepšiť kvalitu spánku.

ZDROJ | Garmin

Garmin Venu 2 ponúkajú skóre spánku založené na analýze Firstbeat Analytics, sledovanie ľahkých, hlbokých a REM spánkových fáz spolu s pohybom, SpO2 a dýchaním. Hodinky vás budú informovať o tom, ako môžete zlepšiť kvalitu spánku. Nájdete v nich profily aktivít pre intenzívny tréning s animáciami na obrazovke, prinášajú ďalšie aktivity ako napr. lezenie v interiéri, bouldering či turistika. Zároveň ponúkajú pokročilé profily silového tréningu.

K ďalším novým funkciám patrí Health Snapshots. Tá umožňuje zaznamenávať a zdieľať najdôležitejšie zdravotné štatistiky. V appke Garmin Connect nechýba funkcia sledovania zdravia žien. Môžete v nej sledovať svoj menštruačný cyklus, alebo tehotenstvo. Ak si poznačíte príznaky, hodinky vám poskytnú informácie o cvičení či vhodnej výžive.

ZDROJ | Garmin

K tomu všetkému si prirátajte vodeodolnosť do 50 m, konektivitu cez Bluetooth, ANT+, NFC a Wi-Fi a dostanete ideálne hodinky pre vaše zápästie.

Inteligentné hodinky Garmin Venu 2 sa bežne predávajú za 399 eur, momentálne si ich môžete kúpiť už od 274,00 eur, čo je zľava vo výške 31,3 %. Výhodné ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.