Športové smart hodinky Garmin s AMOLED displejom sú teraz lacnejšie až o 30 %

ZDROJ | Garmin

Kvalitných športových smart hodiniek nie je nikdy dosť. To veľmi dobre vie aj Garmin a začiatkom tohto roka vylepšil svoj úspešný model Venu 2 o možnosť telefonovania a hlasového asistenta. Cena hodiniek Garmin Venu 2 Plus je aktuálne až o takmer 30 % nižšia.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pozrite siGarmin prináša dvojicu hodiniek. Potvrdzuje, že patrí medzi špičku v obore

Dizajn sa oproti Venu 2 príliš nezmenil. Stále ide o pomerne elegantné športové hodinky s okrúhlym dizajnom. Telo je tvorené z nerezovej oceli a tvrdého polyméru. Na pravom boku sú tri tlačidlá. Nové tretie slúži na vyvolanie hlasového asistenta. Vodoodolnosť výrobca deklaruje 5 ATM. Na potápanie to však nie je, čomu sme sa venovali v samostatnom článku.

Veľkou prednosťou týchto smart hodiniek je ich dotykový displej krytý odolným sklom Corning Gorilla Glass 3. Má 1,3-palca a ide o AMOLED displej s rozlíšením 416 x 416 pixelov. AMOLED displejom disponujú iba hodinky série Venu a Epix. Spoľahnúť sa tak môžete na sýte farby, dokonalú čiernu farbu a skvelú čitateľnosť na priamom slnku.

Ako sme už spomínali, oproti Venu 2 tento model disponuje mikrofónom aj reproduktorom, takže si cez tieto hodinky pohodlne zavoláte aj aktivujete hlasového asistenta.

ZDROJ | Garmin

Smart hodinky Venu 2 Plus disponujú detailným monitoringom dennej aktivity, zdravotných dát a športových aktivít. Nepretržite meajú srdcový tep, počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a kvalitu spánku. Ponúkajú viac ako 25 prednastavených športových režimov s GPS.

Pozrite siČo je to Garmin Stamina? Funkcia, vďaka ktorej sa dostanete do cieľa s rezervou

Nechýba ani NFC čip na platenie pomocou platobnej brány Garmin Pay. Nachádza sa tu aj interné úložisko na 650 skladieb. Výrobca udáva výdrž na úrovni 9 dní.

ZDROJ | Garmin

Garmin Venu 2 Plus boli predstavené len v januári za cenu 449 eur. Odvtedy však cena klesla na aktuálnych 319 eur, čo je úspora 130 eur alebo aj takmer 30 %.

Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.