Špičková váha Tanita vás nasmeruje k správnemu chudnutiu

ZDROJ | Tanita

Na začiatku nového roka si mnohí z nás dávajú novoročné želania a predsavzatia. Často medzi ne patri chudnutie. Preto mnohí začali rozmýšľať, že by si konečne kúpili váhu, ktorá okrem hmotnosti dokáže odmerať BMI, telesný tuk, svalovú hmotu, či hmotnosť kostí. Ak medzi nich patríte, máme skvelý tip!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

ZDROJ | Tanita

Japonská váha Tanita BC-601 meria dáta s vysokou presnosťou do 150 kg. Percento telesného tuku s indikátorom zdravia vám odmeria s presnosťou 0,1 % (celé telo, pravá/ľavá ruka, pravá/ľavá noha a trup). Svalovú aj kostnú hmotu odmeria s presnosťou 100 g. Váha vám ukáže BMI, BMR, denný príjem kalórií (kcal a kilojoulov), metabolický vek, celkovú telesnú tekutinu a viscerálny tuk s indikátorom zdravia.

Tanita BC-601 bola navrhnutá pre športovcov k vyhodnoteniu vplyvu ich tréningu na celkovú, resp. segmentálnu telesnú kompozíciu. Váha vám poskytne podrobné výsledky pre každú z 5-tich časti tela (ruky, nohy a trup). Držadlá rúk umožňujú snímanie kompozície rýchlo a pohodlne. Namerané hodnoty sú ukladané na SD kartu vo formáte CSV.

ZDROJ | Tanita

Skvelou funkciou je kalendár a porovnávacie grafy, ktoré ukazujú históriu pre každú časť tela a pre každý výsledok. Takto môžete sledovať ich vývoj deň po dni, týždeň po týždni, mesiac po mesiaci počas 3-ročného obdobia.

Pozrite siWatch S1 sú najlepšie smarthodinky od Xiaomi

Váha sa pritom používa veľmi jednoducho. Postavíte sa na štyri plochy a zároveň jemne tlačíte rukami na elektródy. Váha vyšle jemný signál do ôsmych elektród. Odpor tohto merania (BIA) je vzápätí vložený do algoritmov, ktoré vypočítajú presné osobné dispozície.

ZDROJ | Tanita

Elektrická váha Tanita BC-601 sa bežne predáva za 265,50 eur, no momentálne si ju môžete kúpiť od 179,00 eur. To je zľava vo výške 32,5 %. Za lepšiu cenu ju momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.