Slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 teraz kúpite o viac ako 50 € lacnejšie

ZDROJ | Samsung

Pokukujete po nových plne bezdrôtových slúchadlách? Prémiové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 predstavené koncom minulého leta si teraz môžete zaobstarať o tretinu lacnejšie oproti ich pôvodnej uvádzacej cene.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Či už ide o prácu v plnej domácnosti, rušný open-office či počúvanie hudby a podcastov v hlučnom prostredí vonku, bez ANC to už dnes skrátka nejde. Aktívne potláčanie okolitých ruchov nechýba ani v minuloročnej augustovej novinke Samsung Galaxy Buds2, v rámci ktorých táto funkcia dokáže údajne potlačiť až 98 % okolitého ruchu.

ZDROJ | Samsung

Samsung dopĺňa ANC o funkciu Ambient sound, pod čím si možno predstaviť 3 úrovne priepustnosti okolitých zvukov s minimálnou latenciou. O prepustenie dôležitých hlásení na stanici či letisku, rozhovor s druhou osobou či dôležitý zvuk dopravy okolo vás sa postará dvojica mikrofónov na oboch slúchadlách.

ZDROJ | Samsung

Slúchadlá podporujú aj funkciu Auto Switch, ktorá slúži na jednoduché párovanie a prepínanie zvuku medzi rôznymi zariadeniami od Samsungu, ako aj počítačmi s operačným systémom Windows, pre ktoré je určená špeciálna appka.

Pozrite siV čom sú lepšie Galaxy Buds2 oproti Buds+?

Samsung Galaxy Buds2 vydržia oficiálne na jedno nabitie s aktívnym potláčaním okolitého hluku zhruba 5 hodín, bez tejto funkcie zhruba 7,5 hodiny. Na cestách vás vďaka nabíjaciemu puzdru dokážu zabaviť po dobu 20, resp. až 29 hodín, pričom nabíjať ich je okrem USB-C možné aj bezdrôtovo.

ZDROJ | Samsung

Tieto slúchadlá pôvodne dorazili na náš trh s maloobchodnou odporúčanou cenou 149 €. Medzitým už ale ich cena poklesla zhruba o tretinu a v ponuke viacerých e-shopov ich už dokážete kúpiť aj za menej ako 100 €. Aktuálne ponuky nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku