Slúchadlá Logitech G PRO X Gaming Headset kúpite o viac ako 60 € lacnejšie

ZDROJ | Logitech

Ak hľadáte výborný headset nielen na hranie hier, ale aj na počúvanie hudby či telefonovanie, možno sme pre vás jeden našli. Logitech G PRO X Gaming Headset je síce káblový, no aktuálne je za výbornú cenu, je až o 44% lacnejší ako stál pôvodne.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50% zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Plne uzavreté slúchadlá od Logitechu ponúkajú výborný zvuk vďaka 50 mm meničom vo vnútri s rozsahom 20 – 20 000 Hz, s impedanciou 35 Ohmov a citlivosťou 91,7 dB/mW. Slúchadlá podporujú aj priestorový zvuk DTS HEADPHONE:X 2.0, Logitech vraj vylepšil aj detekciu vzdialenosti, čo je pre hráčov kritické.

ZDROJ | Logitech

Vďaka uzavretej konštrukcii cez uši, ani nepotrebujete aktívny systém na potláčanie okolitých ruchov. Zároveň nebudete zvukom v slúchadlách rušiť svoje okolie. Ideálne sú tak aj na internát. Mikrofón tiež nie je obyčajný, ale podporuje technológiu svetoznámeho Blue, BLUE VO!CE. Mikrofón má 6 mm, má rozsah 100 – 10 000 Hz a je odnímateľný.

Pozrite siLogitech v najnovších headsetoch ponúka obzvlášť kvalitný odposluch

Keďže ide o hráčske slúchadlá, sú ako stvorená na dlhodobé nosenie. Okrem hmotnosti 320 gramov tomu pomáha aj polstrovaný hlavový most s pamäťovou penou, ktorú nájdete aj pod koženými náušníkmi. V balení sú však aj náušníky s velúrovým poťahom. Hliníková konštrukcia s využitím ocele zas potvrdzuje, že slúchadlá vydržia dlho, aj pri cestovaní.

ZDROJ | Logitech

Veľkou výhodou je až 2-metrový kábel, takže nie je ich problém pripojiť ani ku klasickému desktopu, nielen k notebooku. Kábel nekončí 3,5 mm audio jackom, ale klasickou USB-A koncovkou. Na druhej strane je to aj výhoda, v balení je totiž rovno aj zvuková karta pre USB. V balení ale nájdete aj klasický 1,5m kábel s 3,5 mm koncovkami s mikrofónom a ovládaním.

Headset Logitech G PRO X Gaming Headset stál pri uvedení do predaja 139 €, Alza ho aktuálne ponúka so zľavou 44% za cenu 77,90 €. Ide síce o produkt, ktorý je na trhu 2 roky, no toto je aktuálne, ale aj historicky, najnižšia cena na slovenskom trhu, za akú tieto slúchadlá kúpite.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku