Samsung Galaxy Buds Live teraz zoženiete so zľavou 55%!

ZDROJ | Samsung

Doba bezdrôtových slúchadiel je už dlhšiu dobu v rozkvete. Na trhu sa nenájde výrobca, ktorý by takýto model vo svojom portfóliu nemal. Medzi tieto spoločnosti patrí aj Samsung, ktorý na trh priniesol veľmi originálne slúchadlá Buds Live. Tie môžete mať aktuálne so zľavou až 55 %.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Už pri pohľade na tieto slúchadlá vás rozhodne upúta ich dizajn. Nabíjacie puzdro má „vreckové“ rozmery a určite vás nebude nejako obmedzovať. Konkrétne je to 50 x 50,2 x 27,8 mm a hmotnosť 42 gramov. Tento dizajn puzdra používa Samsung aj pri novších modeloch Buds ProBuds2.

Pozrite siSamsung Galaxy Buds Live – fazuľky, ktoré hrajú nad očakávania

Po otvorení puzdra vás prekvapia samotné slúchadlá svojim tvarom. Niečo podobné ste doteraz rozhodne nevideli. Majú tvar dosť podobajúci sa fazuliam. Aj keď sa vám na prvý pohľad bude zdať čudný, verte, že v uchu drží naozaj skvelo a len tak ich z ucha nevytrasiete. V balení sa nachádza aj druhá veľkosť gumenej časti, aby vám slúchadlá držali ešte lepšie.

ZDROJ | iFixit

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live majú konštrukciu bez gumeného nadstavcu, ktorý by vám zatlmil zvukovod, takže zvuky okolo vás budete stále trochu počuť. Riešením je funkcia ANC, teda aktívne odhlučnenie okolitých ruchov, ktorá síce funguje, ale nie tak ako na tradičných štupľových slúchadlách. Model obsahuje dva vonkajšie a jeden vnútorný mikrofón, takže sú vhodné aj na telefonovanie.

Vo vnútri nájdeme 12-milimetrové meniče od spoločnosti AKG. O pripojenie sa postará Bluetooth 5.0. K dispozícii je aj aplikácia Samsung Wearable, kde si nastavíte ekvalizér, dotykové plochy na ovládanie alebo cez ňu budete aj aktualizovať softvér slúchadiel.

Výdrž sa pohybuje okolo 6 hodín, čo je dostatočná hodnota. S puzdrom je to až 21 hodín. Samsung nezabudol ani na rýchlo nabíjanie a 5 minút v puzdre vám dodá hodinu počúvania. Puzdro sa nabíja pomocou USB-C konektora, ale využiť môžete aj bezdrôtovú Qi nabíjačku.

Pri začatí predaja sa cena slúchadiel Samsung Galaxy Buds Live pohybovala na úrovni 189 eur, čo nebolo málo, ale za tú kvalitu to stálo. Aktuálne ale ich cena klesla, a to až na úroveň 84,90 eur , čo predstavuje úsporu 104 eur alebo aj 55,1 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku