Túžite po špičkových Apple AirPods Max? Teraz na nich ušetríte až 25 %!

ZDROJ | Apple

Hudba hýbe svetom. Ak si k tomu prirátate filmy a podcasty, je celkom zrejmé, že treba vlastniť nejaké slúchadlá. Nejaké? Prečo nie rovno to najlepšie, čo sa momentálne dá kúpiť? Apple predstavil svoje „veľké“ slúchadlá viac než pred rokom, no dodnes patria medzi špičku. A ako sa hovorí, za špičku sa platí. Teda… tí, ktorí nečítajú našu rubriku Tech Deals. Vy máte šťastie, momentálne si viete kúpiť AirPods Max o 140 eur lacnejšie, čo predstavuje zľavu vo výške 25,5 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Tieto slúchadlá nie sú len tak nejaké štuple, ktoré raz-dva stratíte. Ide o prémiový model s dizajnom over ear, čo znamená, že vám mušle sedia nad ušami a vy si tak môžete vychutnať plný zvuk naprieč celým frekvenčným spektrom.

ZDROJ | Apple

Špičkový zvuk dopĺňa prémiový vzhľad, na výber máte niekoľko farieb (biela, čierna, zelená, červená, modrá), o bleskurýchle spárovanie a reakcie sa postará 10-jadrový čip H1. Ten si navrhol priamo Apple, takže je naozaj vyladený pre všetky zariadenia, ktoré predáva.

Slúchadlá ponúkajú aktívne potláčanie hluku, ktoré patrí medzi najlepšie na svete. Nechýba funkcia Transparency Mode, ktorá umožní počuť okolité hlasy a zvuky. Ovládanie je riešené prakticky, cez digitálnu korunku Digital Crown, ktorú si výrobca požičal z Apple Watch. Pomocou nej môžete ovládať hlasitosť, prepínať skladby, prijímať telefonáty. Na jedno nabitie dokážu hrať až 20 hodín (so zapnutým ANC), keď ich nepoužívate, odložíte ich do mäkkého a tenkého puzdra Smart Case.

ZDROJ | Apple
Špičkové bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Max sa aktuálne predávajú za 599,00 eur, niekde ich nájdete za 549,00 eur. Teraz však môžu byť vaše už od 409,00 eur, čo je zľava vo výške 25,5 %. Ušetríte tak 140,00 eur. Výhodné ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.