NAY TECHBOX roka 2021: Spoznajte šikovné a inovatívne produkty od Xiaomi

ZDROJ | Xiaomi

Tento rok sa môžete zapojiť už do 11. ročníka obľúbenej ankety NAY TECHBOX roka 2021, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny pokiaľ zahlasujete za tie najlepšie produkty podľa vás. Dnes vám predstavíme až štyri nominácie od Xiaomi.

Spoločnosť Xiaomi je silným hráčom hneď na niekoľkých frontoch naraz, čoho dôkazom sú aj nominované produkty v našej ankete NAY TECHBOX roka. Tento čínsky gigant sa totiž angažuje nielen vo svete smartfónov, ale aj slúchadiel, nositeľnej elektroniky, smart home či osobnej mobility.

V tohtoročnej ankete NAY TECHBOX roka 2021 sa Xiaomi prebojovalo až do štyroch kategórií so štyrmi vynikajúcimi produktami. V kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ bojuje o vašu priazeň so slúchadlami Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro, v kategórii NAY TECHBOX SMARFÓN s vlajkovým modelom Xiaomi 11T Pro, v kategórii NAY TECHBOX SMART HOME s teplovzdušnou fritézou Xiaomi Mi Smart (3,5L) a v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA s praktickou kolobežkou Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Poďme si ich bližšie predstaviť.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro

ZDROJ | Xiaomi

Slúchadlá zamotané v spleti káblov sú minulosťou. Elegantné slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro vás prenesú do bezdrôtovej budúcnosti, v ktorej si budete môcť užívať vašu obľúbenú hudbu a podcasty v dokonalej kvalite a bez rušenia okolitým.

ZDROJ | Xiaomi

Slúchadlá sú vybavené režimom aktívneho potlačenia hluku (ANC), ktorý sa dokáže postarať o potlačenie okolitého hluku. Ak naopak potrebujete počuť, čo sa deje okolo vás, slúchadlá stačí prepnúť do režimu transparentnosti. Hlásenia na stanici či pokyny stewardov vám tak už neujdu, ani keď si nevyberiete slúchadlá z uší.

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro vydržia na jedno nabitie spolu s praktickým puzdrom až 30 hodín, pričom vďaka rýchlemu nabíjaniu do nich dostanete dostatok energie na ďalších 90 minút používania už v priebehu 10 minút na nabíjačke. Nabíjať ich napokon vďaka certifikácii Qi môžete aj bezdrôtovo.

Cena slúchadiel Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 je 89,00 €. Pokiaľ sa za ne rozhodnete zahlasovať v rámci ankety NAY TECHBOX roka 2021, nájdete ich v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ.

Xiaomi 11T Pro

Smartfóny od Xiaomi si získali silnú pozíciu na trhu vďaka ich výbornému pomeru medzi cenou a výbavou a novinka Xiaomi 11T Pro v tomto smere nie je výnimkou. Už na prvý pohľad dokáže zaujať elegantným dizajnom, ale najmä priestranným 6,67“ AMOLED displejom s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou obrazu až 120 Hz.

Dokonale plynulý displej dopĺňa priam bleskový čipset Snapdragon 888 spárovaný s 8 GB RAM, čo je kombinácia, ktorú v rámci operačného systému Android 11 s nadstavbou MIUI 12.5 nezaskočíte ani tými najnáročnejšími aplikáciami a hrami. Spoľahnúť sa tak budete môcť na nekompromisný výkon a to počas celého dňa, o čo sa zas postará 5 000 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania s výkonom až 120 W! Z nuly na 100 % s ním batériu nabijete približne za 20 minút.

Čerešnička na torte tejto výbavy je hneď trojitá. Na mysli máme trojicu fotoaparátov na zadnej strane, ktorej kraľuje 108 Mpx fotoaparát s clonou f/1.8 doplnený o 8 Mpx ultraširokouhlý fotoaparát a 5 Mpx telemakro fotoaparát pripravený na zachytávanie fotografií zo vzdialenosti 3-7 centimetrov.

Cena smartfónu Xiaomi 11T Pro je 619,00 €. Pokiaľ sa mu rozhodnete odovzdať hlas v ankete NAY TECHBOX roka 2021, medzi nominovanými produktami ho nájdete v kategórii NAY TECHBOX SMARTFÓN.

Xiaomi Mi Smart teplovzdušná fritéza 3,5L

Silné zastúpenie má Xiaomi aj v segmente smart zariadení do domácnosti, pod čím však nemáme na mysli staré známe kamery či rôzne senzory. Xiaomi sa svojimi smart zariadeniami etablovalo už aj v kuchyniach a to aj vďaka Mi Smart teplovzdušnej fritéze so štýlovým dizajnom a náložou šikovných funkcií.

Xiaomi Smart teplovzdušná fritéza 3,5L pre vás pripraví nízkotučné jedlo upravené pomocou vysokorýchlostnej 360° cirkulácie vzduchu a prípadne aj štipky oleja. Či už sa pustíte do prípravy hranolčekov, mäsa, sušeného ovocia či dokonca domáceho jogurtu, nastavenie správneho programu pre dané jedlo je hračka. Použiť na to môžete LED displej vpredu alebo aj mobilnú appku.

Fritézu môžete ovládať pomocou mobilnej aplikácie Mi Home, alebo aj pomocou hlasu prostredníctvom inteligentných reproduktorov s funkciou Google Assistant. Pri varení budete mať k dispozícii viac ako 100 inteligentných receptov, ale aj mnohé režimy varenia. Tie mimochodom môžete prispôsobiť vášmu gustu a chuťovým pohárikom celej rodiny, pre ktorú vďaka objemu 3,5 litra pripravíte chutné a zdravé jedlo už v priebehu niekoľkých minút.

Cena Mi Smart teplovzdušnej fritézy 3,5L je 84,90 €. Pokiaľ sa jej rozhodnete odovzdať hlas v ankete NAY TECHBOX roka 2021, nominovanú ju nájdete v kategórii NAY TECHBOX SMART HOME.

Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je ideálnym parťákom na rýchle presuny po meste, ale aj zábavné jazdenie pre deti i dospelých. Vďaka elektromotoru s výkonom 300 W vás hravo dostane na maximálku 25 km/h, pričom na jedno nabitie vďaka veľkej batérii zvládne prejsť až 30 kilometrov.

Systém KERS sa postará o rekuperáciu energie pri brzdení, vďaka čomu sa dokáže kolobežka pri dynamickej jazde čiastočne aj spätne nabiť. Jej funkcie vrátane osvetlenia či rýchlostných režimov môžete ovládať aj priamo na riadidlách, no nechýba jej ani mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete skontrolovať aktuálny stav batérie, počet prejdených kilometrov či stav uzamknutia.

Odolná konštrukcia z leteckého hliníka kolobežky sa stará o pohodlnú jazdu aj po nerovnom teréne, no v prípade prenášania kolobežky sa žiadnej nemotornosti obávať nemusíte. Kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 so sebou oproti svojim predchodcom prináša ešte lepší skladací mechanizmus, vďaka ktorému ju máte zloženú a pripravenú na prenos v ruke doslova v priebehu 2-3 sekúnd.

Cena kolobežky Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je 469,00 €. V rámci ankety NAY TECHBOX roka 2021, nominovanú ju nájdete v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA.

Pozrite siHlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2021 sa môžete zapojiť do žrebovania o hodnotné ceny, medzi ktorými nájdete aj dvojité zastúpenie značky Xiaomi – smartfón Xiaomi 11 Lite 5G NE, ku ktorému v prípade výhry dostanete aj šikovný náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC s podporou bezkontaktných platieb.

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Xiaomi Slovensko.

ZdrojNAY TECHBOX roka 2021

Komentáre k článku