NAY TECHBOX roka 2020: Spoznajte JBL PartyBox On-The-Go a JBL Reflect Mini NC

ZDROJ | JBL

Tento rok sa môžete zapojiť do 10. ročníka populárnej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny pokiaľ zahlasujete za naj produkty. Dnes si predstavíme dve nominácie JBL.

JBL je americká značka, ktorá patrí pod skupiny Harman Kardon. Založená bola v roku 1946, spočiatku vyrábala reproduktory, dnes je svetovým lídrom v oblasti audio techniky. Mimochodom, viete, že meno JBL vzniklo z prvých písmen zakladateľa Jamesa Bullough Lansinga, ktorý ako prvý v histórii kinematografie ozvučil film?

ZDROJ | JBL

JBL nechýba so svojimi obľúbenými produktami ani v našej ankete NAY TECHBOX roka 2020, konkrétne je zastúpený v dvoch kategóriách  – ako skvelý party reproduktor JBL PartyBox On-The-Go v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA a mimoriadne kvalitné skutočné bezdrôtové Bluetooth slúchadlá JBL Reflect Mini NC v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ. Poďme si na ne bližšie pozrieť.

JBL PartyBox On-The-Go

ZDROJ | JBL

JBL je preslávené svojimi party reproduktormi. Absolútna novinka je JBL PartyBox On-The-Go, ponúka 100 W výkon s JBL Pro Sound zvukom, ktorý sa synchronizuje s fascinujúcou svetelnou šou. Môžete si pritom vybrať z veľkého množstva pripravených vzorov, ktoré vás rozhodne nebudú nudiť.

https://youtu.be/1XUz81N-ewo

Prenosný PartyBoxS dokážete spojiť s rôznymi zariadeniami nielen cez Bluetooth, ale aj cez USB a AUX. Funkcia TWS (True Wireless Stereo) spáruje dva reproduktory pre ešte väčší výkon. Obrovskou výhodou je, že vo výbave reproduktora nechýba bezdrôtový mikrofón s 10-metrovým dosahom.

JBL PartyBox On-The-Go disponuje ochranou voči striekajúcej vode (trieda IPX4). Večierok sa tak môže konať nielen pri vode, no prúd hudby nemôže prekaziť ani dážď. Nechýba čalúnený ramenný popruh na prenášanie a otvárač na fľaše.

ZDROJ | JBL

Ďalšou skvelou novinkou je až 18 Wh vstavaná batéria. Nemusíte riešiť elektrickú zásuvku a predlžovačku, energie máte dostatok až na 6 hodín! Batériu nabijete na plnú kapacitu za 3,5 hodiny.

Pýtate sa na kvalitu zvuku? PartyBox On-The-Go má jeden 133 mm woofer a dva 44 mm tweetery, ktoré ponúkajú frekvenčný rozsah 50 Hz až 20 kHz. Jednoducho, zvuk patrí k tomu najlepšiemu vo svojej triede.

Cena PartyBox On-The-Go je pre náš trh stanovená na 299,00 € a pokiaľ sa rozhodnete zahlasovať za tento model, nájdete ho v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA v ankete NAY TECHBOX roka 2020.

JBL Reflect Mini NC

ZDROJ | JBL

Skutočne bezdrôtové Bluetooth slúchadlá JBL Reflect Mini NC sa rýchlo stanú súčasťou vášho životného štýlu, či už pri oddychu, športovaní, cestovaní, počúvaní podcastov alebo pri nerušenom pozeraní filmov. Aktívne potlačenie hluku vás odizoluje od okolitých ruchov a pomôže sústrediť sa na prehrávaný obsah.

ZDROJ | JBL

Technológia Smart Ambient vám pomôže udržať kontakt s okolím, alebo umožní rozprávať sa s priateľmi. Každé slúchadlo sa pripája k smartfónu nezávisle, vďaka tomu budete môcť telefonovať len s jedným v uchu. Zároveň si viete priradiť jedinečné funkcie pre ľavé a pravé slúchadlo.

https://youtu.be/OgFFwlrwfgI

Nesklame ani výdrž batérie. Slúchadlá vydržia 7 hodín, ďalších 14 hodín poskytne puzdro. JBL Reflect Mini NC majú stabilizátory, ktoré zabezpečia, aby vám slúchadlá nevypadli z ucha ani pri aktívnom pohybe.

ZDROJ | JBL

So smartfónom sa pripájate aj cez aplikáciu My JBL Headphones. Poteší technológia Dual Connect + Sync, vstavaná funkcia Multi AI slúžiaca na komunikáciu s hlasovými asistentmi (Alexa, Google) a odolnosť voči potu a vode triedy IPX7.

Cena JBL Reflect Mini NC je 149,00 € a pokiaľ sa za ne rozhodnete zahlasovať, nájdete ich v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ v ankete NAY TECHBOX roka 2020.

Pozrite siHlasujte a vyhrajte 7 cien v ankete NAY TECHBOX roka 2020

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2020 môžete vyhrať hodnotné ceny, v ktorých nájdete aj dvojicu skutočne bezdrôtových Bluetooth slúchadiel do uší v čiernej a bielej farbe JBL TUNE 115TWS.

Vyhrať môžete aj ďalšie ceny ako napríklad inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 44 mm, smartfón Samsung Galaxy A51, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1.

Výherci ankety sa môžu tešiť aj na smartfón Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB, ktorý je doplnený licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a smartfón Motorola moto g9 power.

Hlasovať môžete do 13. januára 2021.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2020 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom JBL.

ZdrojJBL

Komentáre k článku