Na 65“ Samsung 4K UHD QLED telke teraz ušetríte viac ako 400 eur

ZDROJ | Samsung

Obzeráte sa po novom televízore do obývačky? V rámci nášho seriálu TECH DEALS sme pre vás tentokrát našli 65“ 4K UHD QLED televízor Samsung QE65Q60A, ktorý teraz kúpite až o 34 %, resp. až 435 eur lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Samsung QE65Q60A rozprestiera na svojej 65“ uhlopriečke 4K Ultra HD rozlíšenie spárované s 50, resp. 60 Hz obnovovacou frekvenciou a HDR štandardmi HDR10, HDR10+ a HLG, ktoré vám umožnia užiť si vysoký dynamický rozsah pri sledovaní filmov, televízneho vysielania, aj hraní hier, na ktoré je tento model pripravený aj pomocou herného režimu a technológie AMD FreeSync Premium Pro.

ZDROJ | Samsung

Televízor poháňa operačný systém Tizen OS, na ktorom si bez potreby dokupovania dodatočného multimediálneho zariadenia môžete spustiť populárne aplikácie ako napr. YouTube, Netflix, HBO Go, Apple TV, O2 TV, Skylink Live TV či SledovanieTV a mnoho ďalších. Pripravený je navyše aj na prenos obrazu z vášho smartfónu prostredníctvom Apple AirPlay 2 a Miracast.

ZDROJ | Samsung

Dotyčný model je vybavený aj výškovo nastaviteľným stojanom, vďaka čomu si pred neho môžete pohodlne umiestniť soundbar. Ak však soundbar ešte nemáte, nutkanie dokúpiť si ho pri tomto modeli nepocítite. O ozvučenie sa tu totiž stará 20 W zostava s podporou Dolby digital plus a technológiou OTS Lite, ktorá sa stará o prepojenie prúdenia zvuku s pohybom na obrazovke.

ZDROJ | Samsung

Televízor Samsung QE65Q60A pôvodne dorazil na trh s maloobchodnou odporúčanou cenou 1 259 eur, aktuálne si ho však môžete kúpiť so zľavou vyše 34 % už od 824 €. Aktuálnu ponuku nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku