Kráľovské Vianoce so smartfónom Samsung a zľavou viac ako 40 %

ZDROJ | Samsung

Smartfón sa stal nevyhnutným zariadením, ktoré sa využíva v takej miere, že bežným používateľom nahradil nielen počítač, ale aj množstvo ďalších pomôcok. Ak hľadáte pre seba, alebo niekoho blízkeho praktický darček, máme perfektný tip na značkový smartfón za cenu, ktorá je teraz mimoriadne nízka.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Ide o stále skvelý Samsung Galaxy S20 FE. Má 6,5″ AMOLED displej s FHD+ rozlíšením, 120 Hz obnovovacou frekvenciou, 6 GB RAM a 128 GB internou pamäťou. O konektivitu sa stará duálna SIM karta, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6 a USB-C port.

Veľkým lákadlom je fotoaparát. V zadnej časti nájdete trojicu objektívov, pričom ide o osvedčené snímače:12 Mpx ultraširokouhlý, 12 Mpx širokouhlý a 8 Mpx teleobjektív. Poteší 3-násobný optický zoom a 30-násobné priblíženie využívajúce digitálny zoom. Nechýba optická stabilizácia a kontinuálne automatické zaostrovanie. Nezaostáva ani webkamera s 32 Mpx rozlíšením.

ZDROJ | Samsung

Batéria s kapacitou 4 500 mAh zaistí celodennú výdrž mobilu aj pri veľkej záťaži. Umelá inteligencia pracuje s energiou šetrne a dokáže ju rozvrhnúť podľa toho, ako smartfón používate. Samsung Galaxy S20 FE podporuje rýchle aj bezdrôtové nabíjanie, takže záleží len na vás, akému spôsobu nabíjania fandíte.

Pozrite siZískajte Samsung Galaxy S21 za najlepšiu cenu na trhu!

Galaxy S20 FE je odolný proti prachu a vode, zodpovedá stupňu krytia IP68, vydrží teda ponorenie do hĺbky 1,5 metra počas 30 minút.

ZDROJ | Samsung

Smartfón Samsung Galaxy S20 FE sa bežne predáva za 699,00 eur, no momentálne si ho viete kúpiť už od 399,00 eur. To je zľava vo výške 42,9 %. Za lepšiu cenu ho momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.