Ikonický headset Razer Kraken teraz kúpite o takmer polovicu lacnejšie!

ZDROJ | Razer

Hľadáte nové ozvučenie pre vaše herné zážitky? Headset Razer Kraken s nezameniteľným zeleným zafarbením teraz zoženiete so zľavou 42 %. Kompatibilný je pritom nielen s PC, ale aj hernými konzolami.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Ak patríte medzi fanúšikov seriálu The Big Bang Theory a zároveň technológií a hier, určite vám neunikli krikľavo zelené slúchadlá zavesené na počítači v byte Leonarda a Sheldona. Boli to práve slúchadlá Razer Kraken, ktoré teraz môžu byť vaše so zaujímavou zľavou.

Razer Kraken vám ponúknu kvalitné ozvučenie vytvárané 50 mm neodymovými magnetmi s výkonom 30 mW a širokým frekvenčným rozsahom 12 Hz až 28 kWh. Kvalitný zvuk si pritom nebudete užívať iba vy, ale aj vaši spoluhráči, ktorí vás budú počuť zreteľne vďaka mikrofónu s pokročilým potláčaním šumu.

Ak vám počas hrania niekto vstúpi do miestnosti, mikrofón môžete okamžite stíšiť pomocou špeciálneho tlačidla umiestneného na prívodnom kábli. Na jeho konci mimochodom nájdete univerzálny 3,5-mm audio konektor, vďaka čomu si Razer Kraken budete môcť pripojiť k PC, smartfónu, ale aj herným konzolám.

ZDROJ | Razer

Dlhé herné seánsy si budete môcť užívať bez bolesti uší vďaka náušníkom z mäkkej tkaniny a koženky, ktoré dokonca obsabujú aj gélové chladenie. Samotný rám slúchadiel je pritom vyrobený z hliníku, ktorý sa stará o ich trvácnosť, aj pomerne nízku hmotnosť na úrovni 322 gramov.

Slúchadlá Razer Kraken pôvodne dorazili do predaja s maloobchodnou odporúčanou cenou 80,90 €, no aktuálne si ich môžete zakúpiť za cenu už od 46,90 €. Aktuálnu cenu headsetu nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.