Hľadáme NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2019. Pomôžte a vyhrajte!

Deviaty ročník čoraz obľúbenejšej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka je spustený a tak je dobre poznať produkty, za ktoré môžete hlasovať. Za hlasovanie môžete mať nie len dobrý pocit, ale zároveň môžete vyhrať aj jednu zo špičkových cien od partnerov ankety. Stačí zahlasovať a koncom januára sa dozviete, či niektorá z piatich výhier je práve vaša.

Pozrite siHlasujte v NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte ceny za 1 400 eur!

NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ

Aj v tomto ročníku sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Je to určite jednoduchšie, ako by ste mali prezerať desiatky produktov. V redakcii nám totiž počas roka prejdú prakticky všetky top produkty cez ruky a vieme, čo v danom roku patrí k tomu najlepšiemu.

Výsledný výber ale nechávame už čisto na vás. Samozrejme, hlasovať môžete len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Ak poznáte smartfóny, vyberiete z nominovaných ten, ktorý je podľa vás najlepší.

Poďme sa teraz pozrieť na nominované produkty v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ pre rok 2019.

AKG N700NC

AKG N700NC sú bezdrôtové slúchadlá s funkciou aktívneho potláčania hluku. Na jedno nabitie vydržia hrať 20 hodín (so zapnutým Bluetooth a aktívnym potlačením hluku). Podporuje kodeky AAC a SBC, frekvenčný rozsah je 10 až 20 000 Hz, hmotnosť 261 gramov. Majú univerzálne diaľkové ovládanie na kábel s jedným tlačidlom, potešia praktickou skladacou konštrukciou, ktorá sa postará o jednoduchý a bezpečný transport.

Bose Headphones 700

Bose Headphones 700 zaujmú nielen skvelým dizajnom, ale i parametrami. Funkcia potláčania hluku má 11 úrovní nastavenia, režim konverzácie pozastaví prehrávanú hudbu. Slúchadlá sú vybavené adaptívnym systémom štyroch mikrofónov, intuitívne ovládacie prvky umožnia ľahko ovládať hlasitosť, hovory alebo manažovať skladby. Prenos zvuku (kodeky AAC a SBC) zabezpečuje Bluetooth 5.0, na jedno nabitie vydržia 20 hodín prevádzky, ich hmotnosť je 250 gramov. Hudobní nadšenci ocenia ekvalizér a mohutné basy.

Bowers & Wilkins PX7

Bowers & Wilkins PX7 sú navrhnuté na každodenné používanie, čo odráža aj ich dizajn. Slúchadlá majú 43 milimetrové meniče s frekvenčným rozsahom 10 Hz až 30 kHz, hlavový most je vyrobený z kompozitu uhlíkových vlákien a plastu, čím sa docielila rovnakú odolnosť ako pri tradičnom hliníku, no zvýšila flexibilitu a dosiahla pätinová hmotnosť. Bluetooth dokáže preniesť 24-bitový zvuk až do 48 kHz s kodekom aptX HD, nechýba ani AAC. Na jedno nabitie dokážu vydržať so zapnutím filtrom hluku 30 hodín. Nabíjajú sa cez USB-C konektor.

Denon AH-GC30

Denon AH-GC-30 poskytujú zvuk v CD kvalite 48 kHz/24 bitov aj pri bezdrôtovom posluchu vďaka formátom AAC a Bluetooth aptX HD. Pri káblovom pripojení zvládnu 40 mm meniče s frekvenčným rozsahom 5 Hz až 50 kHz aj Hi-res audio. Nechýba funkcia aktívneho potláčania hluku. Nabíjajú sa pomocou USB-C kábla, na jedno nabitie dokážu fungovať 20 hodín, ich hmotnosť je 287 gramov.

Jabra Elite 85h

Jabra Elite 85h majú funkciu inteligentného potláčania hluku, reaguje na okolie a zapne sa, ak sa deteguje hlučné pozadie podľa prednastavených preferencií v aplikácii Jabra Sound+. Podporujú hlasových asistentov Amazon Alexa, Google a Siri a zvukové formáty SBC a AAC. Slúchadlá majú 40 mm meniče s frekvenčným rozsahom 10 Hz až 20 kHz, Bluetooth 5.0, 295 gramov, nabíjajú sa pomocou USB-C kábla a ponúkajú až 36 hodinovú výdrž na jedno nabitie.

JBL LIVE 650BTNC

JBL LIVE 650BTNC sú vybavené 40 mm meničmi s frekvenčnou charakteristikou 16 Hz až 20 kHz. Aktívne potlačenie okolitého ruchu signalizuje biela LED dióda, na jedno nabitie dokážu hrať 30 hodín. Slúchadlá podporujú SBC Bluetooth kodek, rozumejú si s hlasovými asistentmi Alexa, Google a Siri, nabíjajú sa pomocou microUSB portu. Hmotnosť je 260 gramov.

Hlasovať môžete do 10. januára 2020.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na webstránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: 365.bankASUSESETCanonJBLTatra bankaVÚB Banka a Xiaomi.

Komentáre k článku