Hľadáme NAY TECHBOX OPERÁTORA roka 2019. Pomôžte a vyhrajte!

Deviaty ročník čoraz obľúbenejšej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka je spustený a tak je dobre poznať nominovaných, za ktorých môžete hlasovať. Za hlasovanie môžete mať nie len dobrý pocit, ale zároveň môžete vyhrať aj jednu zo špičkových cien od partnerov ankety. Stačí zahlasovať a koncom januára sa dozviete, či niektorá z piatich výhier je práve vaša.

Pozrite siHlasujte v NAY TECHBOX roka 2019 a vyhrajte ceny za 1 400 eur!

NAY TECHBOX OPERÁTOR

Aj v tomto ročníku sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Výsledný výber ale nechávame už čisto na vás. Samozrejme, hlasovať môžete len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Ak poznáte smartfóny, vyberiete z nominovaných ten, ktorý je podľa vás najlepší.

Poďme sa teraz pozrieť na nominovaných operátorov v kategórii NAY TECHBOX OPERÁTOR pre rok 2019.

4ka

Najmladší spomedzi slovenských mobilných operátorov zaujal svojou 4-centovou ponukou za 1 minútu hovoru/SMS a 1 cent za 1 MB dát a stále si ju drží. Medzičasom pribudli aj mesačné hlasové i dátové programy, ktoré svojou cenou výrazne konkurujú aj dávno zabehnutým operátorom. Operátor si buduje aj vlastnú LTE sieť, ukázal nám dokonca aj fungujúcu sieť 5G. Služby 4ky využíva viac ako 600-tisíc zákazníkov, prístup k dátam (cez 4G alebo 3G sieť) má viac ako 95 % obyvateľov Slovenska.

ANTIK telecom

Košický tripleplay operátor predbehol konkurenciu vďaka svojej ponuke gigabitového internetu cez optiku. Ako prvý operátor na Slovensku tiež sprístupnil appku pre tvOS v Apple TV a Android TV. Navyše má niektoré televízne programy v Ultra HD. Operuje však v každom telekomunikačnom segmente, okrem mobilného, v dvadsiatich mestách a viac než 140 obciach na Slovensku

O2

O2 je obľúbeným plnohodnotným telekomunikačným operátorom. Okrem mobilných služieb má v ponuke aj statické služby pre TV, O2 TV či internet. Všetko pritom prebieha v LTE sieti, ktorú neustále buduje a pokrýva ňou už viac 97 % obyvateľov Slovenska. Služby operátora využíva viac ako 2 milióny zákazníkov, novinkou sú O2 Smart paušály s novým prístupom k dátam a plateným aplikáciam ako HBO Go, ktoré sa stali ich súčasťou.

Orange

Stálica telekomunikačného trhu u nás už dávno prešiel transformáciou od mobilného k plnohodnotnému tripleplay operátorovi. Ponúka služby cez optiku, má vlastnú LTE sieť a televíziu cez satelit, kde nechýba Orange Šport a Liga majstrov UEFA. Orange má takmer 3 milióny aktívnych zákazníkov mobilnej siete, ktorej signálom pokrýva 99,6 % populácie a 87,3 % územia SR. Podpora VoLTE zahŕňa viac ako 80 zariadení od popredných výrobcov. Aktuálne zaujme paušálmi Go či balíkmi Love.

Telekom

Tradičný multimediálny operátor na Slovensku s najväčšou sieťou (pevná + mobilná). Tej mobilnej aktuálne dominuje LTE sieť, v ktorej neustále zvyšuje rýchlosti, 4G sieťou pokrýva 93 % populácie Slovenska. V posledných mesiacoch Telekom razantne rozšíril ponuku zariadení s podporou VoLTE, kde nájdeme modely od desiatich výrobcov (napr. Alcatel, Apple, Huawei, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony). Operátor poskytuje aj televízne služby: Magio Televízia a Magio GO, tu v roku 2019 predstavil množstvo noviniek.

UPC

Operátor poskytuje telefónne, televízne a internetové služby s dátovými programami až do 1 Gbit/s rýchlosti. V ponuke má viac ako 160 programov (takmer 80 v HD kvalite) a tiež mobilnú televíziu Horizon GO.

Hlasovať môžete do 10. januára 2020.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na webstránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: 365.bankASUSESETCanonJBLTatra bankaVÚB Banka a Xiaomi.

Komentáre k článku