GPS lokalizátor teraz kúpite o 35 eur lacnejšie

ZDROJ | Lamax

Lokalizátory – to nie sú len AirTagy od Apple, či SmartTagy od Samsungu. Na trhu sú aj oveľa pokročilejšie lokalizačné trackery, ktoré fungujú na GPS systéme. Vďaka nim nájdete nielen stratenú batožinu, automobil, ale aj ľudí, čo je praktické hlavne teraz v zimnom období, keď hrozí vyššie nebezpečenstvo nielen v horách.

Vodotesný lokátor Lamax GPS Locator ponúka 10-dňovú výdrž na jedno nabitie. Aplikácia Lamax Tracking ukáže, či je všetko na svojom mieste – ak nie, viete ho veľmi presne lokalizovať. Aplikácia tiež umožní nastaviť bezpečné zóny, pri ich opustení sa spustí alarm.

ZDROJ | Lamax

Pribalené silikónové puzdro využijete na potulkách so svojim štvornohým členom rodiny. Hmotnosť lokátora je len 40 gramov a s rozmermi 52 × 38 × 16 mm určite nebude prekážať, ani keď si ho strčíte do vrecka. Tracker môžete používať v každom počasí, na krku vášho psa zvládne aj krátky kúpeľ, má totiž ochranu IP67.

SOS tlačidlo je šikovnou vychytávkou napríklad vtedy, ak idete na výlet, alebo necháte zariadenie staršej, resp. chorej osobe.

Lamax GPS Locator má zabudovaný mikrofón a reproduktor, takže v prípade núdze môžete hovoriť a popísať svoju situáciu. V appke si môžete prezrieť 30-dňovú históriu nazbieraných dát alebo pozrieť si posledných 24 hodín. Ľahko tak zistíte, kde všade bolo vaše auto alebo čo robí pes, keď práve nie ste doma. Tieto citlivé dáta sa ukladajú na firemné servery, kde sú v bezpečí.

ZDROJ | Lamax

Lamax GPS Locator sa bežne predáva za 109,90 eur, no momentálne si ho môžete kúpiť už d 74,90 eur. To je zľava vo výške 31,8 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.