Chcete začať streamovať? Na štartovacom balíku od HyperX teraz ušetríte až 50 %

ZDROJ | HyperX

Či už chcete začať streamovať hry, diskusie alebo tvoriť podcasty, základom je mať k dispozícii kvalitný mikrofón a ideálne aj headset. Presne pre takéto prípady vytvorilo HP pod svojou hernou značkou HyperX štartovací balíček, v ktorom nájdete obe tieto príslušenstvá. Teraz ho kúpite o polovicu lacnejšie.

HyperX Streamer Starter Pack v sebe kombinuje slúchadlá HyperX Cloud Core a mikrofón Solocast ladený pre video tvorcov, streamerov a samozrejme hráčov. Obe pritom stačí pripojiť a začať nahrávať, resp. vysielať. Rozumieť si budú s PC, ako aj hernými konzolami PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.

ZDROJ | HyperX

Zvuky z hier a hlasy spoluhráčov, vám HyperX Cloud Core sprostredkujú v uzatvorenej konštrukcii prostredníctvom vodičov s frekvenčným rozsahom 15 Hz až 20 000 Hz. Ich silnou stránkou je aj kábel s nadštandardnou dĺžkou až 2 metre, na konci ktorého nájdete univerzálny 3,5 milimetrový audio port.

ZDROJ | HyperX

Mikrofón HyperX Solocast je navyše okrem vyššie spomínaných platforiem pripravený aj na pripojenie k programom Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit. Vďaka vyššie spomínanej vlastnosti Plug and Play ho teda stačí iba pripojiť k počítaču prostredníctvom USB a začať nahrávať. Jednoduchosťou ale prekvapí aj pri funkcii rýchleho stlmenia, pre ktoré po ňom stačí dvakrát poklepať.

Pozrite siHerné Quantum TWS slúchadlá od JBL riešia najväčší problém hráčov

HyperX Streamer Starter Pack dorazil pôvodne na náš trh s odporúčanou maloobchodnou cenou 135,90 €. Aktuálne si ho ale môžete kúpiť so zľavou 50 % už od 67,90 €. Aktuálne ceny nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku