Chcete ušetriť na predplatnom Disney+? Vieme, ako na to!

ZDROJ | The Walt Disney Company

Na Slovensko už 14. júna 2022 dorazí očakávaní streamovacia služba Disney+ so širokou ponukou filmov a programov z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars či National Geographic, k čomu sa pridajú aj obľúbení Simpsonovci. Od dnes sa môžete do služby predregistrovať a získať tak zaujímavú zľavu na predplatné. Ako na to?

Do spustenia novej streamovacej služby zostáva iba mesiac a pár dní. Ak chcete byť medzi prvými, ktorí si budú môcť pozrieť obľúbené filmy, seriály a programy z produkcie vyššie spomínaných štúdií a zároveň ušetriť, využiť môžete špeciálnu uvádzaciu cenu dostupnú v rámci predregistrácie.

Služba bude na Slovensku oficiálne spustená už 14. júna 2022 a to s poplatkom vo výške 7,99 € mesačne, resp. 79,90 € ročne. Ak sa ale do služby stihnete predregistrovať najneskôr do polnoci 13. júna 2022, službu si môžete predplatiť na rok dopredu za špeciálnu cenu 63,90 €.

Ako na to?

  1. Navštívte stránku disneyplus.com,
  2. Kliknite na tlačidlo „Zaregistrujte sa teraz“,
  3. Vyplňte vašu e-mailovú adresu a zaškrtnite súhlas s odosielaním noviniek.

Teraz už iba stačí počkať do 14. júna na e-mail, v ktorom nájdete odkaz na špeciálnu ponuku. Tento odkaz treba využiť najneskôr do 26. júna 2022.

Pozrite siDisney+ už má svoj oficiálny dátum štartu na Slovensku, aj cenu

V ponuke služby sa objaví prakticky celá knižnica produkcie štúdií Disney, Pixar, Marvel, National Geographic, Star, ako aj všetky programy a epizódy spadajúce pod značku Star Wars. Služba ponúkne možnosť sledovania obsahu vo vysokom rozlíšení na štyroch zariadeniach súčasne s možnosťou neobmedzeného sťahovania obsahu až na desiatich zariadeniach.

Vlastnú aplikáciu má Disney vytvorenú pre platformy Android, Android TV/Google TV, iOS, tvOS (Apple TV), Tizen, webOS, Roku, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S, Windows 10 a Windows 11. Sledovať ju ale bude možné aj prostredníctvom webových prehliadačov, oficiálne na OS Windows a macOS.

V prostredí aplikácií a webu nebude chýbať možnosť vytvorenia siedmich rôznych profilov, ako aj možnosť nastavenia detského profilu s ľahšie ovládateľným rozhraním určeným pre deti, ktorý im poskytne prístup k obsahu primeranému ich veku.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku