Telekom spustil predobjednávky na nový iPhone 13, aj so zvýhodnenými cenami!

Niekoľkomesačné čakanie sa blíži ku koncu a do predaja už tento piatok 24. septembra konečne zamieri očakávaná séria smartfónov iPhone 13. Chcete mať jeden z jej modelov medzi prvými na Slovensku? V Telekome si ho môžete predobjednať už dnes, aj k vášmu paušálu za zvýhodnenú cenu!

Každý správny fanúšik Apple vie, že na jesennú „úrodu“ sa skrátka oplatí počkať. Nová séria smartfónov v podobe modelov iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max prináša slušnú nálož noviniek od kvalitnejších fotoaparátov cez pokročilejšie displeje až po výkonnejší hardvér.

Pokiaľ vás novinky tejto série zaujali, určite si už brúsite zuby na niektorý z vyššie spomínaných modelov. Ich predaj bude spustený aj u nás na Slovensku už tento piatok 24. septembra a do svojej ponuky ich zaradil aj operátor Telekom, prostredníctvom ktorého si ich môžete predobjednať už dnes. Ako na to?

Stačí navštíviť e-shop Telekomu, kde si hneď na úvod môžete zvoliť paušál, ku ktorému by ste si chceli smartfón zakúpiť, či už ako nový alebo existujúci zákazník. Po kliknutí na jeden z ponúkaných paušálov sa vám nižšie v ponuke automaticky upravia ceny jednotlivých modelov, vrátane akontácie a mesačného poplatku za paušál a zariadenie.

Ak si napríklad k paušálu T Ideál 32 vyberiete nový iPhone 13 v 128 GB verzii, namiesto plnej sumy vo výške 899 € zaň na úvod zaplatíte iba 459 € a následne spolu s poplatkom za paušál iba 45 € mesačne (13 € splátka za zariadenie + 32 € za paušál pri 24-mesačnej viazanosti).

Podobne si nové modely môžete zakúpiť aj k paušálom T Nekonečno, T Dáta alebo T Ideál 27 až T Ideál 21, výber je iba na vás a to nielen pri paušáloch, ale aj jednotlivých modeloch. Telekom totiž do svojej ponuky zaradil až 18 rôznych pamäťových a farebných variantov, vrátane úplne nového 1 TB variantu modelu iPhone 13 Pro Max pre tých najnáročnejších.

ZDROJ | Apple

Pokiaľ ešte presne neviete, pre ktorý model sa rozhodnúť, s výberom vám určite pomôže praktické 360-stupňové zobrazenie zariadenia, vďaka čomu si môžete všetky modely novej série iPhone 13 obzrieť z pohodlia domova a z každej strany skôr, ako sa vôbec dostanú do predaja.

Aby sme nezabudli, pri kúpe nového smartfónu cez e-shop získate špeciálnu online zľavu vo výške 10 € a navyše aj kupón v hodnote 13 € na ochranný obal alebo iné príslušenstvo k vášmu novému mobilu. Nový iPhone tak môžete mať dokonale chránený od prvého momentu od jeho rozbalenia.

Článok sme pripravili v spolupráci so Slovak Telekom.

ZdrojTelekom

Komentáre k článku