Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Telekom počas Vianoc pridáva do Magio GO vianočné klasiky zdarma

Telekom počas Vianoc pridáva do Magio GO vianočné klasiky zdarma
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters
Michal Sobek
Telekom počas Vianoc pridáva do Magio GO vianočné klasiky zdarma
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters

Aj keď už naše slovenské televízie zverejnili svoj vianočný program, tak na Vianoce myslí aj operátor Telekom. Práve ten pre zákazníkov svojej služby Magio GO na vianočné obdobie sprístupňuje vianočné klasiky.

Špeciálna promo akcia trvá od 20. decembra až do 19. januára 2023. Počas týchto dní si tí, ktorí využívajú službu Magio GO môžu pozrieť desiatky slovenských, českých, ale aj zahraničných filmov, a to úplne zadarmo.

K dispozícii budú známe klasiky ako Vrchni, prchni!, Vesničko má středisková, Traja veteráni, Tri oriešky pre Popolušku, Soľ nad zlato, Sněženky a machři, S tebou mě baví svět, Princ a Večernice, Perinbaba či Dobrý voják Švejk. Zo zahraničnej produkcie sú k dispozícii dva diely série After či Hriešny tanec.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | unsplash/Pinho

Telekom do ponuky zaradí aj novšie novšie tituly ako Čertí brko, Hodinárov učeň, Hodinový manžel, Krídla Vianoc, Padesátka, Špindl či Šťastný nový rok. Výhodou je to, že sa nemusíte spoliehať a prispôsobovať sa vianočnému televíznemu programu, ale pozrieť si ich môžete kedykoľvek, uložené budú vo videopožičovni.

Zároveň Telekom pripraví aj novú formu distribúcie obsahu v podobe zobrazenia video playlistu filmov v elektronickom programovom sprievodcovi. Mnohí zákazníci ešte nie sú zvyknutí na prístup cez videopožičovňu, ale z elektronického programového sprievodcu im to uľahčí prístup k filmom.

Od 1. decembra 2022 majú zákazníci služby Magio GO po novom už v cene služby aj Magio GO Archív Premium. Veľmi dôležitou súčasťou tohtoročnej ponuky je aj služba Voyo štart. Telekom ju najprv ponúkol všetkým zákazníkom s TV službou. Viac sme sa mu venovali v samostatnom článku.