Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Telco Conference 2015 - diskusie a case studies s TOP IT odborníkmi

Telco Conference 2015 -  diskusie a case studies s TOP IT odborníkmi
PR článok
Telco Conference 2015 -  diskusie a case studies s TOP IT odborníkmi

Konferencia o najaktuálnejších trendoch a otázkach v oblasti IT a telekomunikácií, ktorá každoročne ponúkne účastníkom konferencie príležitosť stretnúť TOP odborníkov z oblasti IT na jednom mieste. Ôsmy ročník Telco Conference sa bude konať 22. októbra v priestoroch hotela Devín v historickom centre Bratislavy. Tohtoročný odborný program konferencie je zameraný predovšetkým na väčší počet diskusií a jedinečné case studies.

Zdroj | In Form Slovakia

Ak hľadáte odpovede na otázky ohľadom plánov a obchodných zámerov s VoLTE, príďte si vypočuť panelovú diskusiu zameranú práve na túto tému. Hostia diskusie Martin Mosný zo Swan, Ivan Golian z Orange, a ďalší objasnia okrem iného aj regulačné a právne aspekty LTE a VoLTE, infraštruktúru či customer experiences.

Viac informácií k téme Internet of Things (IoT) získajú účastníci v diskusii, v ktorej sa stretnú riaditeľ divízie telekomunikačných systémov Ján Masaryk zo spoločnosti SOFTEC, dekan FIIT STU Pavol Čičák a Senior Business Developer Miroslav Antol zo Slovak Telekom. O unikátne skúsenosti sa podelia v diskusii o dátových centrách, migrácii cloudov, bezpečnosti a certifikácii ďalší pozvaní hostia, obchodný riaditeľ spoločnosti Benestra Lukáš Koller, ICT Expert for Cloud Miroslav Pikus zo Slovak Telekom a Patrik Skovajsa, CTO zo spoločnosti Erigones. Názory a pohľad na budúcnosť v Telco oblasti (Aké služby uvidíte, akí operátori, čo budú zákazníci žiadať, nové technológie atď.) budú ústrednou témou štvrtej panelovej diskusie. Skvelou správou pre IT vývojárov je, že na konferencii bude prezentovaná i jedinečná case study z dielne Anima Technika. Šesťčlennému tímu slovenských vývojárov sa podarilo vytvoriť úplne prvú hru na svete s dronmi v reálnom živote s prvkami počítačových hier Drone’n’Base a získali za ňu nejedno ocenenie. Viac o tejto novinke prezradí Róbert Schochmann.

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.