TECHCAST #6 – Nielen o novom iPhone 8

Aj keď s menším meškaním, opätovne vám prinášame nový diel relácie TECHCAST, v ktorej sa rozprávame o vždy aktuálnych témach. Tentokrát sme načali doslova horúce témy, ale samozrejme sme sa ako obyčajne pozreli aj do budúcnosti.

A čo nás v poslednej dobe tak veľmi zaujalo? Určite to je plánovaná pravidelná konferencia Apple WWDC, kde spoločnosť už niekoľko rokov predstavuje svoje novinky v oblasti softvéru. Navyše tento rok by sme sa mali dočkať aj hardvérových noviniek.

Pozrite siTECHCAST #5 – Naživo priamo z Barcelony

Samozrejme sme sa pozreli aj na dohady o novom iPhone 8, alebo teda o iPhone pre tento rok, či na vydarený návrat značky Nokia. Pritom sme nemysleli len na legendárnu Nokiu 3310, ale aj na nové smartfóny.

Pozrite siiPhone 8 odhalený. Takto má vyzerať vlajková loď od Apple

No a v TECHCASTE s poradovým číslom 6 nájdete aj náš pohľad na novinku od HTC, ktorá vraj podľa odborníkov ponúka aktuálne najlepší fotoaparát v smartfóne. Pohodlne sa teda usaďte a nájdite si pol hodinku na najnovší TECHCAST #6.

https://youtu.be/FaamNnI40k0

Veríme, že našej unikátnej relácii ostanete verní a my už teraz pracujeme na ďalšej časti, ktorú vám prinesieme o dva týždne. Taký sme si predsa dali deadline a my ho chceme dodržať. :)

Komentáre k článku