Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 13. epizóde pre vás vybrali len to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite si

Chcete si pozrieť, kto všetko nad nami lieta? Ukážeme vám ako na to!

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 12. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Čím zaujmú nové telkáče od Toshiby? Aplikácia Craftsart Cartoon Photo Tools kradne heslá, v Google Play už infikovala 100 000 zariadení, Dacia Jogger naživo – ideálne auto pre veľkú slovenskú rodinu, Huawei nova 9 SE oficiálne na Slovensku, zaujme dizajnom, výbavou ale i cenou.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.