TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť dvadsiaty prvý diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 35. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siSamsung Galaxy Z Flip3 5G nie je len módny výstrelok

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej používate na podcasty.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Prinášame vám ďalších 6 zaujímavostí o streamovacej službe Netflix, Čínska vláda opäť sprísňuje pravidlá týkajúce sa množstva času, ktorý môžu neplnoletí stráviť hraním videohier, CAKE, výrobca elektrických motoriek, predstavil svoj najnovší a zároveň najdostupnejší model. Dávate si pozor, kde nabíjate? Navonok obyčajne vyzerajúci kábel, aký ste ešte donedávna našli v balení každého smartfónu od Apple, dnes dokáže kompletne sledovať všetko čo napíšete. Práve tieto novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré taktiež nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Komentáre k článku