Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj v dnešnú nedeľu si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 14. epizóde pre vás vybrali len to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Zdroj | JBL

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 13. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Prvým biilionárom bude zrejme Elon Musk. Čo si zaň môže kúpiť? Prechod na čisté zdroje energie a spolu s nimi aj na elektromobily, by mohol ušetriť desiatky tisíc ľudí pred predčasným úmrtím. VOYO dostalo konkurenciu – JOJ-ka spustila vlastnú streamovaciu službu JOJ Plus.

Používate elektronický občiansky preukaz? Máte ho platný? Nevadí, koncom roka si ho aj tak budete musieť zrejme vymeniť. Ak vás netešia drahé ceny pohonných hmôt, zbystrite. Na Slovensko dorazilo elektrické Piaggio 1.

Pozrite si

Fiido X – elektrická skladačka s dojazdom 130 km?!

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.