Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 12. epizóde sme pre vás vybrali len to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite si

Renault Arkana ženám pristane

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 11. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Zablokovaný Instagram? Žiaden problém, Rusi budú mať vlastný Rossgram, Netflix opäť bojuje proti zdieľaniu hesiel. Zatiaľ podobrom, neskôr zrejme budeme za zdieľanie hesla s rodinou platiť. Alebo pôjdeme o dom ďalej, napríklad k HBO Max. Zúčastnili ste sa našej ankety? Poznáme víťazov ankety Mobil roka 2021 powered by O2! Tento týždeň predstavilo Xiaomi vlajkové smartfóny série 12. Priestor však dostali aj zaujímavé smarthodinky.

Zdroj | Xiaomi

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.