Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť dvadsiaty tretí diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Vybrali sme to najzaujímavejšie z aktuálneho 37. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite si

Renault Arkana E-TECH 145 – kandidát na prvý hybrid do rodiny

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej používate na podcasty.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad udalostí, ktoré sa odohrali vo svete. Apple v utorok predstavil množstvo noviniek. Vypočujte si naše postrehy o iPhonoch série 13, Apple Watch Series 7 a iPade mini.

Aký dojem na nás urobila novinka od Motoroly, edge 20 lite? Na rozdiel od označenia lite nás smartfón prekvapil prémiovým vzhľadom, na ktorom má leví podiel veľký 6,7″ displej s minimálnymi rámikmi. Ocenili sme perfektnú prácu snímača odtlačkov prstov, vynikajúce fotografie a dvojdňovú výdrž batérie. Vďaka Ready For si viete edge 20 lite pripojiť na obrazovku TV či monitora a využiť ho ako počítač.

Cez víkend sa konala výstava AVDK 2021. Naša redakcia tam, samozrejme, nemohla chýbať. Práve tieto novinky nájdete v novom podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ.

Podcast TECHBOX týždeň si môžete vypočuť aj vďaka nášmu partnerovi Motorola Slovensko. O aktuálnych novinkách nájdete viac informácií na motorola.sk.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.