Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ – prinášame vám nový podcast s tech novinkami

TECHBOX TÝŽDEŇ – prinášame vám nový podcast s tech novinkami
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ – prinášame vám nový podcast s tech novinkami

Aká by to bola nedeľa, ak by na vás nečakal podcast TECHBOX TÝŽDEŇ? Pripravili ho pre vás Lissett a Richard, aj v 15. epizóde pre vás vybrali len to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Vojna na Ukrajine je vojnou technológií. Hekerská skupina Anonymous pokračuje v útokoch na ruské digitálne systémy. Nedávno sa im podarilo preniknúť do systému bezpečnostných kamier priamo v Kremli, odkiaľ zverejnila sériu záberov z viacerých miestností.

Google spustil na Slovensku službu výber Správ Google. Sme len 3. krajinou v strednej a východnej Európe a 9. krajinou v Európe, kde Google uviedol tento produkt na trh. Výber Správ Google vám prinesie prístup k vybraným plateným článkom na webstránkach bez toho, aby ste za ne museli platiť.

Zdroj | Google

Niekedy sa zdá, že náš život, vrátane toho na internete, je plný podvodníkov a fejkov. Aby sme to v zdraví prežili, pomáha nám romantika. Ako spoznáte podvodníka na online zoznamke? Novela cestnej premávky navrhuje prísnejšie sankcie pre vodičov, ktorí prekročia rýchlosť alebo budú obsluhovať smartfón počas jazdy.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.