Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ: Google má zabijaka iPhone SE, kolobežky len s PZP

TECHBOX TÝŽDEŇ: Google má zabijaka iPhone SE, kolobežky len s PZP
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ: Google má zabijaka iPhone SE, kolobežky len s PZP

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 20. epizóde pre vás vybrali to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie populárne platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 19. týždni 2022 sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. EÚ schválila nové nariadenie, bude povinné zákonné poistene aj pre kolobežky? Google na konferencii I/O pre vývojárov predstavil slúchadlá Pixel Buds Pro, Pixel 6a či dlho očakávané Pixel Watch. Ani tento týždeň sa nezaobišiel bez hekerského útoku, Putinov prejav v ruských televíziách nevyšiel podľa plánov. Už máte dron na dovolenku? DJI predstavil nový dron, bude práve ten vašim spoločníkom na dovolenke?

Pozrite si

Lucid dorazil do Európy, obzreli sme si jeho elektrický Air za 200-tisíc eur!

Určite vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. V poslednom dieli sme sa rozprávali so známym realitným arbitrom Martinom Čapom.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.